Jump to content

Новости Взаємодія особистостей та похмура атмосфера — деталі про The Alters від авторів Frostpunk


Новостник
 Share

Recommended Posts

 • Новостник
Posted (edited)

Студія 11 bit studios, що доклала руку до виживачів This War of Mine і Frostpunk, працює над новою грою — The Alters. Команда зібрала в одному місці всі подробиці про проект, якими поділилася у різних інтерв'ю.

rssImage-f399d31e568343c58a5afe5efe20413e.jpeg

Для початку нагадаємо, The Alters розповідає про нелегку долю Яна Дольськи. Він застряг на безлюдній планеті і у відчайдушній спробі врятуватися вирішив створити помічників у вигляді альтернативних версій самого себе альтерів. Опис свідчить, що цей філософський твір змусить гравців задуматися про фундаментальні питання життя.

Нижче зібрали головне з матеріалу:

 • Кожен з альтерів є Дольськи в різних варіантах збігу обставин. Розвиток відносин між персонажами є важливим елементом гри, а правильне розуміння почуттів та мотивації героїв стане ключем до успіху.
 • У центрі The Alters стоїть думка про життєві перехрестя. Автори вважають, що на різних етапах свого існування людина мешкає абсолютно різні життя.
"Мені здається, кожне рішення, яке ми приймаємо, перетворює нас на іншу людину. І в The Alters ми хочемо показати, що станеться, якщо ви зможете зустріти різні варіації себе."

Томаш Кісілевич , режисер гри

 • Так як на екрані блукатиме кілька Дольських у різних іпостасях, команда вивчила безліч матеріалів, що стосуються дисоціативного розладу особистості. У тому числі документальний фільм «Людно всередині». Також їх вразила акторська гра Джеймса Макевою (James McAvoy) у стрічці «Спліт». При цьому девелопери уточнюють, що не зосереджуватимуться на самому розладі в The Alters. Дослідження потрібні, щоб показати взаємодію особистостей однієї людини.

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

 • Місцями атмосфера проекту буде моторошною та похмурою, але такі етапи розбавлять гумором та більш безтурботними моментами.
 • Розробники ще не визначилися з жанром The Alters, оскільки не хочуть залишатися в рамках лише одного з них. Схоже, гра поєднає в собі елементи різних стилів, як це було, наприклад, з Frostpunk — у цьому проекті є як риси містобудівного симулятора, так і виживача.
 • База на пустельній планеті знову має округлу форму, оскільки автори хотіли створити щось, що виділяється на тлі інших творів у жанрі наукової фантастики. "Або ми прив'язалися до кругового дизайну після Frostpunk та її поселення у формі кола",  - припустив керівник.

Hidden Content

  Reply to this topic to see the hidden content.

 • Працюючи над проектом, команда черпає натхнення з різних джерел, включаючи свої попередні ігри, а також фільми та інші продукти масової культури. Серед прикладів вказані серіал "Розробники" від Алекса Гарланда (Alex Garland) та фільм "Все скрізь і відразу" .
"Давайте уточнимо, що попри всі джерела натхнення з жанру фантастики історія The Alters не схожа ні на що з того, що ви бачили."

Томаш Кисилевич

Розробка The Alters триває вже три роки, але 11 bit studios поки не має навіть приблизного вікна релізу. Глава студії уточнив, що всі ігри, які зараз перебувають у виробництві, повинні вийти до закінчення мотиваційної програми наприкінці 2025-го. Як платформа поки вказаний лише ПК (Steam).

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

kisspng-adblock-plus-ad-blocking-google-chrome-browser-ext-adblock-now-available-for-opera-5b903596318fb2.024948661536177558203.png

AdBlock extension detected!

Our site is updated by showing online advertising to users.

Please disable the AdBlock browser extension to be able to use our community.

Ok