Jump to content

Новости ЗМІ: готується перевидання Horizon Zero Dawn з покращеними анімаціями, освітленням та моделями


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Схоже, Sony сподобалося випускати оновлені версії не таких старих ігор, використовуючи сучасні технології. Портал MP1st повідомив, що в розробці знаходиться чи то ремейк, чи то ремастер Horizon Zero Daw . Джерела сайту VGC підтвердили ці відомості.

rssImage-4f0ee297a427a394922379a3856d008f.jpeg

Якщо вірити інформатору, який побажав залишитися анонімним, перевидання Horizon Zero Dawn для PlayStation 5 отримає оновлену систему освітлення, перероблені текстури, а також покращені анімації та моделі персонажів, щоб дотягнути до рівня сиквела Horizon Forbidden West.

Крім того, девелопери мають намір додати до оригіналу налаштування доступності з другої частини та кілька режимів графіки. Геймплей може зазнати незначних змін із розряду «якість життя».

This is the hidden content, please

Крім того, знову спливли відомості про розраховану на багато користувачів гру по Horizon. Рік тому видання VGC розповіло, що Guerrilla Games набирає людей для створення такого проекту. Студія хотіла ввести мультиплеєр ще в HZD, але від ідеї довелося відмовитися. Тепер стало відомо, що онлайн-відгалуження готують для PS5 і ПК, а упор в ньому зроблять на кооператив.

Нагадаємо, пригода Елой у Horizon Zero Dawn стартувала у 2017 році. Через деякий час гра отримала доповнення The Frozen Wilds, а також приземлилася на ПК. Для комфортнішого геймінгу на PS5 Guerrilla Games випустила спеціальний патч. У лютому 2022-го вийшов сіквел Horizon Forbidden West.

В даний момент Guerrilla Games займається спін-офом для PS VR2 під назвою Horizon Call of the Mountai . Крім того, ведеться робота над серіалом за мотивами Horizon Zero Dawn для Netflix. Нещодавно з'явилася чутка, що студія працює над доповненням для «Забороненого Заходу».

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Соні довбанулись вже, хоч би якесь длс випустили перед тим як ставити цінник 70 баксів

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.