Jump to content

Новости Тату-майстер виграла позов проти Take-Two за використання її творчості у WWE 2K


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

У 2018 році тату-майстер Кетрін Александер (Catherine Alexander) подала до суду на творців файтингів WWE 2K – студію 2K Sports та її батьківську компанію Take-Two Interactive. Нещодавно позов закінчився перемогою Александер.

rssImage-c003cc827a990ace814ccee637ee3386.jpeg

Художниця стверджувала, що у WWE 2K16, 2K17 та 2K18 незаконно використовується її дизайн татуювань – мова про тату на тілі рестлера Ренді Ортона (Randy Orton).

2K у відповідь звинувачення заперечувала, що компанія має право демонстрацію татуювань — їх, мовляв, відтворили для реалістичного зображення борця і застосовували як виразний засіб.

This is the hidden content, please

Ренді Ортон в WWE 2K.

Суд присяжних штату Іллінойс відхилив аргумент захисту і ухвалив, що Take-Two має відшкодувати Александер збитки на суму $3 750. На думку суду, тату-майстру не покладаються інші виплати, оскільки продаж WWE 2K не має прямого зв'язку з тим фактом, що в ігри включені роботи Александер.

Незважаючи на скромний розмір компенсації, це важливий прецедент — на нього можуть посилатися у майбутніх розглядах за участю тату-художників, творчість яких фігурує в іграх.

Нагадаємо, у 2020-му Take-Two виграла в аналогічній суперечці, яка розгорілася навколо віртуального баскетболу NBA 2K. Компанія Solid Oak заявляла, що вона має права на татуювання зірок НБА, таких як Леброн Джеймс (LeBron James), Кеньон Мартін (Kenyon Martin) та Ерік Бледсо (Eric Bledsoe). Однак суддя вирішив, що Take-Two законно відтворила тату - права на використання зовнішності спортсменів входили до її угоди з НБА.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.