Jump to content

Новости У 2000-х автори Metroid Prime хотіли зробити тактику по «Зельді», але Nintendo не дозволила


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Retro Studios відома насамперед як розробник серії Metroid Prime. На початку нульових колектив збирався прикласти руку до іншої легендарної франшизи Nintendo - The Legend of Zelda. Проте японська компанія не дала проекту зелене світло.

YouTube-канал DidYouKnowGaming? поговорив з колишнім програмістом Retro Studios Полом Тозором (Paul Tozour) і розповів про Heroes of Hyrule  — скасовану пригодницьку тактику щодо «Зельди»:

  • До кінця виробництва Metroid Prime 2 команда втомилася від цієї серії і хотіла спробувати щось нове. Тоді, у першій половині 2000-х, гриміла Final Fantasy Tactics Advance для кишенькової консолі Game Boy Advance. У студії народилася концепція схожої гри для іншої портативки - Nintendo DS.
  • У центрі сюжету Heroes of Hyrule були хлопчик Корі та троє шукачів пригод — горон Дунар, рито Серіф та зора Крел. Корі знайшов таємничу книгу старого торговця антикваріатом. У ролі хлопця користувач досліджував світ з видом зверху, як у класичних The Legend of Zelda, і проходив міні-ігри - наприклад, рибалив і запускав повітряного змія. Нагородою були втрачені сторінки книги.
  • Кожна сторінка надавала доступ до пригоди трьох героїв Хайрула. Тут відкривався другий пласт геймплею - епізоди за трійцю нагадували традиційну покрокову RPG. З одним застереженням — треба було не лише битися, а й вирішувати головоломки.
  • Герої Хайрула поступово набували нових здібностей, які були у нагоді і в боях, і у вирішенні загадок. Іноді для виконання місії потрібно було спочатку розблокувати вміння на іншому рівні.
  • Наприкінці історії виявлялося, що книга — артефакт, за допомогою якого можна здолати лиходія Ганона. Тріо приєднувалося до Корі у фінальній битві. Після перемоги герої поставали перед хлопчиком образах старців. Крім того, з'ясовувалося, що продавець давнини з початку гри — це столітній Лінк.
  • Як згадує Пол Тозор, Nintendo зарубала Heroes of Hyrule ще на етапі ідеї, навіть не пояснивши своє рішення.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.