Jump to content

Новости Докладніше про Fort Solis — науково-фантастичний трилер у дусі ігор Quantic Dream


Новостник

Recommended Posts

 • Новостник

Влітку 2022-го команда Fallen Leaf представила науково-фантастичний трилер Fort Solis. З того часу про гру нічого не чути. Нарешті розробники перервали радіомовчання та розкрили більше деталей проекту.

rssImage-c70a407db59aa0dbd0883b85a9e3e804.jpeg

З журналістами IGN поговорив керівник Fallen Leaf Джеймс Тінсдейл (James Tinsdale). Зібрали найцікавіше з інтерв'ю:

 • Fort Solis - орієнтований на сюжет трилер від третьої особи, дія якого розгортається на ізольованій марсіанській базі з видобутку копалин.
 • Під час створення гри девелопери надихалися роботами таких студій, як Quantic Dream та  Supermassive Games.
 • Команда має намір зробити щось у дусі фільму «Місяць 2112», де персонажі, їх мотивації та сприйняття реальності ставляться під сумнів. На атмосферу зіграє ізоляція та індустріальний стиль, як у Dead Space.
 • Основним місцем дії стане форт Соліс. У комплексу два основних завданням — місце для видобутку ресурсів з надр Марса та основа проекту з вирощування рослин. Станція розділена на дев'ять окремих блоків, кожен з яких має один або два підземні поверхи. Гравці зможуть вільно це все дослідити.
"Форт Соліс повністю відкритий для користувачів з першої хвилини їхнього прибуття. Звичайно, щоб потрапити в деякі кімнати, доведеться щось зробити: вирішувати головоломки, отримувати доступ до зон за допомогою певних дій або з вивчення інших локацій."

Джеймс Тінсдейл

 • Між відсіками можна переміщатися мережею похмурих тунелів або ж по поверхні Марса. Однак зовні є свої небезпеки, наприклад, пилові бурі — після завершення кожного розділу погодні умови стають дедалі недружніми.
 • Головний герой історії на ім'я Джек Лірі не боєць, а інженер. Тому доступу до зброї він не має. Головним помічником упродовж історії стане мультитул. На ньому зберігається вся знайдена інформація, він потрібен для зламування дверей, ремонту марсохода та інших дій. "Ми хотіли, щоб ви відчули себе інженером, а не суперсолдатом" , - поділився керівник.

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

 • Оскільки Fort Solis більше схожа на інтерактивне кіно, в ній немає традиційних для шутерів сегментів битв.
"Ми не маємо опції «натисніть B, щоб вдарити», але ми зробили безліч ситуацій, де ви зможете вибрати варіант «вдарити». Якщо ви вирішите висловити агресію, то ми маємо для цього анімацію. І такий вибір призведе до зовсім іншого результату. Знову ж таки, наша гра ближче до робіт Supermassive."

Джеймс Тінсдейл

 • У грі присутні так звані ключові послідовності — кінематографічні моменти, в яких геймер може взяти участь, продовжуючи керувати протагоністом. Їх показують у найгостріші моменти. Кожна подібна подія матиме кілька результатів залежно від дій (або бездіяльності) користувача.

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

 • Відомо, що у проекті беруть участь:
  • Роджер Кларк (Roger Clark; Артур Морган з Red Dead Redemption 2) - виконавець головної ролі Джека Лірі.
  • Джулія Браун (Julia Brown; "Світ у вогні") - зіграє Джесіку, компаньйона Джека. За словами Тінсдейла, вона завжди знаходиться поруч із товаришем і допомагає скинути градус жахів гумором.
  • Трой Бейкер (Troy Baker; Джоел з The Last of Us) - Уайєт Тейлор, найскладніший персонаж з трійці. «Це не типовий кіношний лиходій, а лікар. Йому не байдуже, що діється на станції»,  — пояснив керівник.
 • У  Fort Solis кілька кінцівок, до яких гравець рухається по системі подій, що гілкується. За словами Джеймса Тінсдейла, команда хотіла, щоб кожен по-справжньому важливий момент впливав на історію.
 • Спочатку Fort Solis збиралися робити з виглядом від першої особи - на це девелоперів сподвиг вдалий експеримент Resident Evil 7. Але в результаті камера переїхала за спину героя, щоб все виглядало так, наче знято одним дублем. У такий спосіб студія намагається досягти максимального занурення геймерів.

Дати релізу у  Fort Solis поки немає. У списку платформ значиться лише ПК (Steam). Підтримується лише англійська мова.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.