Jump to content

Новости Продовження Cyberpunk 2077, три «Відьмаки» та нова франшиза — над чим працює CDPR


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

CD Projekt RED оголосила, що працює над п'ятьма іграми - однією за Cyberpunk 2077, трьома за The Witcher і однією по новій франшизі.

rssImage-7e68621f620ceecde4abf4b286fe3106.jpeg

Ось вони (назви - кодові):

  • Orion — гра у світі Cyberpunk 2077, яка «розвиватиме франшизу далі і продовжить використовувати потенціал всесвіту темного майбутнього». За розробку відповідає CDPR North America – нова студія у Бостоні, США.
  • Polaris  - AAA-RPG по The Witcher, що започаткує нову трилогію, решта якої вийдуть протягом шести років після релізу першої. Проект знаходиться на стадії попереднього провадження.
  • Canis Majoris - повноцінна RPG по "Відьмаку". Розвага не відноситься до саги, яка починається з Polaris. Розробкою займеться зовнішня студія, яку очолюють досвідчені девелопери, які робили попередні ігри серії.
  • Sirius — гра The Witcher від студії The Molasses Flood, відомої по The Flame in the Flood і Drake Hollow. У виробництві допомагає CDPR. Проект, орієнтований на широку аудиторію, відрізнятиметься від минулих ігор з франшизи, поєднуючи мультиплеєр та сюжетну кампанію з квестами.
  • Hadar - гра від  CDPR по новому всесвіту. Створюється з нуля з кінця 2021-го і знаходиться на «найраніших стадіях творчого процесу». Тобто до розробки справа ще не дійшла — поки що закладається основа для сеттингу.
Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.