Jump to content

Новости Microsoft розповіла про вигоди злиття з ActiBlizz: гравцям обіцяють більше ігор і на PlayStation


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Microsoft відкрила на своєму сайті окрему сторінку з перерахуванням переваг для гравців, розробників та індустрії після поглинання Activision Blizzard. На думку компанії, в результаті асортимент ігор стане набагато ширшим і на більшій кількості платформ.

rssImage-858a6d3533fe12995d1c6905c4fd5e58.jpeg

Окремо згадується PlayStation як пристрій, на якому також виходитимуть проекти ActiBlizz. Також реверанс у бік японських конкурентів «зелені» роблять у «плюсах для галузі»: «Зростання конкуренції у традиційному геймінгу, де Sony та Nintendo залишаться найбільшими учасниками ринку».

This is the hidden content, please

"Можливість вибирати, де і як грати, робить ігри доступнішими і веде до створення більших і динамічніших спільнот гравців. Вибір однаково важливий для розробників. Розробникам вигідно мати різноманітність шляхів дистрибуції та бізнес-моделей для своїх ігор. Вибір відкриває можливості для інновацій та дозволяє індустрії зростати."

Розділ Xbox Філ Спенсер (Phil Spencer)

ЗМІ вважають, що таким чином компанія намагається переконати громадськість і насамперед антимонопольні органи різних країн, що угода на $68,7 млрд не призведе до домінуючого становища Microsoft на ринку. Наприклад, британська влада стурбована тим, що до рук «майків» потрапить така велика франшиза, як Call of Duty. Останнім терміном закінчення розслідування злиття в Сполученому Королівстві було встановлено 1 березня 2023 року.

Sony в той же час явно не погоджується з позицією прямого конкурента. Пропозиція Microsoft залишити Call of Duty ще на кілька років на консолях PlayStation Джим Раян (Jim Ryan) назвав неадекватною. Також, за інформацією ЗМІ, топ-менеджер особисто літав до штаб-квартири Євросоюзу в Брюсселі, щоб висловити свої побоювання щодо поглинання Activision Blizzard.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.