Jump to content

Новости Nintendo заборонила випускати в eShop ігри з дівчатами топлес


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Nintendo завжди асоціювалася з сімейними іграми, тому вихід на Switch пазлів, в які можна грати однією рукою, здавався недоречним. Компанія, мабуть, все-таки посилила свою цензуру оголення і відмовила в релізі проекту з оголеними аніме-дівчинами.

rssImage-7b33665f59332ad406d9cb25bdff79fc.jpeg

На нарікання видавця гри Hot Tentacles Shooter у Twitter звернув увагу портал Nintendo Everythin . За словами Gamuzumi, платформоутримувач тепер не дозволяє випускати у себе проекти, де є неприкриті жіночі груди, без цензури.

Ще з цифрового магазину прибрали іншу гру видавця, який спеціалізується на еті-іграх для дорослих - Elves Fantasy Hentai Puzzle. Gamuzumi відправить обидва проекти ще раз на перевірку в Nintendo, але вже з цензурою.

"Прикро, що тепер на всіх консолях є обмеження на оголену натуру. Ймовірно, це торкнеться не лише наших ігор, а й ігор від інших видавців та розробників. Принаймні ми все ще можемо випускати ігри з цензурою. <…> АЛЕ є такі платформи, як Steam та інші, де ми можемо випустити гру повністю без цензури для всіх!"

Twitter-аккаунт Gamuzumi

Раніше в Німеччині відбулася зворотна історія про цензуру та відеоігри. Забороненим об'єктом перестала бути Wolfenstein 3D, яку майже 30 років не можна було легально купити на території країни.

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.