Jump to content

Новости Нова трилогія The Witcher запуститься не раніше 2025 року — і подробиці про спін-оф серії


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Перша частина наступної трилогії ігор з «Відьмака» вийде не раніше ніж через три роки. Про це та інші подробиці про майбутні ігри CD Projekt RED стало відомо з відповідей генерального директора Адама Кічинського ( Adam Kiciński ) на запитання інвесторів після гучного анонсу .

rssImage-03cbf4a2a66f8bd208fc51e2c3e7a8f0.jpeg

Проект Polaris стане першою для студії грою на Unreal Engine 5 та закладе основу для сіквелів. Тому їхнє виробництво стане простіше і швидшим — три роки на кожен. Старший віце-президент з розвитку бізнесу Міхал Новаковський (Michał Nowakowski) додав, що зазвичай розробка ігор на нових технологіях займає близько чотирьох-п'яти років, але це не означає, що так буде з Polaris.

Ще управлінці запевнили слухачів, що спін-офф Sirius, який поєднує в собі сюжетні та онлайн-елементи, - це "точно не маленька або мобільна" гра. У ній не буде відкритого світу, а її аудиторією повинні стати користувачі, що цікавляться всесвітрм, але не обов'язково грають у хардкорні RPG.

IGN проаналізувало список вакансій у відповідальній за Sirius студії The Molasses Flood, яку CDPR придбала ще у жовтні 2021-го. Команда зі США шукає художника за персонажами, якому має подобатися стилізований арт. Виходячи з портфоліо розробників і нової позиції, журналісти роблять висновок, що гра The Witcher може мати мультяшний вигляд.

Опис посади провідного дизайнера рівнів говорить про вміння кандидата створювати рівні як вручну, так і процедурною генерацією. До того ж чинний старший наративний дизайнер Бен Шварц (Ben Schwartz) говорив у LinkedIn, що працює над процедурними історіями для майбутнього проекту.

Старший дизайнер боїв повинен зробити битви з різними типами супротивників захоплюючими, із системою прокачування від ранньої гри до пізньої. Зважаючи на те, що попередні проекти The Molasses Flood були виживачами та «рогаликами», IGN припускає, що Sirius буде грою в одному з цих жанрів.

Також у США поляки мають намір розробляти продовження Cyberpunk 2077. Нову студію відкриють у Бостоні, де базується і The Molasses Flood.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.