Jump to content

Новости Перший трейлер анімаційного фільму про Маріо з Крісом Праттом


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

У рамках Comic Con у Нью-Йорку Nintendo провела спеціальний випуск Direct, який присвятила майбутній екранізації Super Mario Bros. У 40-хвилинній презентації дали слово виконавцям ролей Маріо та Боузера Крісу Пратту (Chris Pratt) та Джеку Блеку (Jack Black), а також іншим творцям картини. Шоу завершили трейлером з датою релізу – 7 квітня 2023 року.

rssImage-691e9192e7629cb7750bb93ba8058db7.jpeg

У ролику показують напад Боузера та його армії на крижану фортецю пінгвінів, які намагаються протистояти лиходію сніжками. У наступній сцені глядачі бачать, ймовірно, момент потрапляння Маріо до Грибного королівства та знайомства з Тоадом. Наприкінці можна помітити Луїджі, який тікає від ворогів, якого озвучив Чарлі Дей (Charlie Day).

Користувачів Мережі здивувало, що Маріо у виконанні Пратта не розмовляє з італійським акцентом. Актор раніше вихвалявся, що голос його героя відрізнятиметься від усього, що громадськість раніше чула в іграх серії.

Direct у прямому ефірі дивилися близько 600 тисяч глядачів. Відеоігровий аналітик Benj-Sales вважає, що із таким ажіотажем фільм може стати хітом прокату.

Виробництвом фільму займається студія Illumination, найбільше відома за франшизами «Гидкий я» та «Міньйон ». Також в акторському ансамблі є Аня Тейлор-Джой (Anya Taylor-Joy) у ролі Принцеси Піч та Сет Роген (Seth Rogen) у ролі Донки Конга.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.