Jump to content

Новости Розробник Disco Elysium сумнівається, що сіквел побачить світ


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

1 жовтня колишній редактор Disco Elysium Мартін Луїга (Martin Luiga) поділився, що ZA/UM ще в 2021 році залишили три ключові фахівці. Пізніше він поговорив з порталом GamePressure і докладніше розповів про звільнення колег, оскільки «фанати мають право знати».

rssImage-e8cd909a2561cf7fc0206b024694eb51.jpeg

За його словами, сценариста та дизайнера Роберта Курвіца (Robert Kurvitz), сценаристку Хелен Хіднпере (Helen Hidnpere) та провідного дизайнера Олександра Ростова (Aleksander Rostov) звільнили з надуманих причин. Луїга не став уточнювати, за якими саме, але підкреслив, що ця подія боляче вдарила як по розробникам, так і їхнім близьким.

Він упевнений, незважаючи на подію, трійця залишиться в індустрії та продовжуватиме створювати ігри. Сам Мартін поки не знає, чим займеться в майбутньому: «Зараз я здебільшого перебуваю на етапі обмірковування ідей та вирішення проблем». Нагадаємо, Луїга був частиною команди до 2021 року.

This is the hidden content, please

За визнанням колишнього співробітника ZA/UM, його засмучує той факт, що по його всесвіту розробляють гру, а вплинути на неї він більше не може. Він вважає, що сильніше за нього засмучені лише ті, хто брав активнішу участь у виробництві Disco Elysium. При цьому фахівець вважає, що не варто цькувати поточних девелоперів ZA/UM — деякі з них уже отримали погрози смерті.

Більш того, Луїга не впевнений, що в нинішньому вигляді, опинившись без ключових авторів Disco Elysium, студія продовжить робити сіквел:

"Я думаю, що ZA/UM у її поточному складі не займатиметься Disco Elysium 2 і я не можу точно сказати, скільки в компанії залишилося людей, які працювали над оригінальною грою."

Раніше девелопер непрямо підтвердив, що продовження Disco Elysium знаходиться у виробництві та виглядає досить непогано, проте попереду ще багато роботи. IGN надіслала ZA/UM запит, але та не прокоментувала ситуацію. Напередодні представник студії пояснив, що команда вже працює над наступним проектом. Вдаватися до подробиць він не став.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.