Jump to content

Новости Ремейк Dead Space у Steam не прив'яжуть до Origin. Скоро на зміну лончеру прийде EA App


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

За повідомленням Electronic Arts, щоб зіграти в ремейк Dead Space через Steam, не доведеться встановлювати Origin, як це було (і є) з іншими ПК-релізами компанії. Геймери зможуть запускати гру безпосередньо з сервісу Valve. Крім того, EA випустила нову програму для комп'ютерів, яку в майбутньому замінить знайомий лончер.

rssImage-23ca694b1d86543cc7bdd0b8d8e787fd.jpeg

Компанія не пояснила, з чим пов'язаний цей крок, і чи він пошириться на всі майбутні проекти. Поки що EA вибірково прибирає прив'язку своїх ігор до Origin. Наприклад, у F1 22 немає позначки з вимогою завантажити сторонній лончер, а у майбутньої Star Wars Jedi: Survivor попередження на місці.

Можливо, така невизначеність пов'язана з переходом на нову програму під назвою EA app. Нещодавно завершилося його бета-тестування - незабаром сервіс прийде на зміну Origin. Компанія називає свіжу платформу «швидшою, надійнішою та зручнішою». Користувачі зможуть підключити обліковий запис у EA app до інших своїх облікових записів у Steam, Xbox та PlayStation.

This is the hidden content, please

This is the hidden content, please

"EA app - наш найшвидший і найлегший клієнт для ПК. Завдяки його зручному дизайну ви без проблем знайдете потрібні вами ігри та контент, а також відкриєте масу нового. А за рахунок автоматичних завантажень та фонових оновлень ваші ігри завжди будуть готові до використання."

EA збирається провести масштабний трансфер даних, тому невдовзі геймери почнуть отримувати відповідні запрошення. Обіцяють без втрат перенести всі ігри, збереження, список друзів та інший контент. Поки програма доступна тільки на Windows і її вже можна завантажити .

Нагадаємо, ремейк Dead Space випустять 27 січня 2023 на ПК (SteamEpic Games StoreOrigin), PlayStation 5 і Xbox Series.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.