Jump to content

Новости Overwatch 2: короткометражка про Кіріко та деталі про нового героя з другого сезону


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Якийсь час тому в Мережу просочилася незакінчена короткометражка про Кіріко - героїню Overwatch 2, нещодавно додану в гру. Наразі Blizzard оприлюднила підсумкову версію ролика. Крім того, з'явилися відомості про нового персонажа, якого запровадять наступного сезону.

rssImage-d38604f5a2f845c6431491f22e23faf6.jpeg

Сюжет, монтаж та анімації у готовому відео залишилися колишніми, але тепер можна краще зрозуміти діалоги. У ролику, що витік, герої спілкувалися іспанською, а тепер є оригінал англійською мовою.

Історія наступна: повертаючись додому, Кирико зустрічає своїх знайомих — маленьку дівчинку та її діда. Той повідомляє, що до дівчини раптово приїхала мати. Та має намір переконати дочку залишити небезпечний район та повернутися до рідного дому. Проте Кіріко намагається донести, що вона може захистити себе. До того ж її оберігає дух лисиці, який вміє "зупиняти кулі та нормалізувати рівень цукру в крові".

This is the hidden content, please

Незабаром вона має шанс продемонструвати свої навички. На поверх піднялися бандити, щоб витрусити борг із сина літньої людини, яку показували раніше. Кирико рятує дитину і дідуся, якого встигли поранити, і проганяє лиходіїв. Мати дівчини, побачивши доньку у бою, усвідомлює силу свого чада. Вони обмінюються теплими словами і дійдуть згоди.

Тим часом під час прямого включення на честь відбіркових матчів на Overwatch League 2022 - Countdown Cup гейм-директор Аарон Келлер (Aaron Keller) поділився даними про другий сезон гри. З'явиться новий герой чоловічої статі у ролі "Танка". Він тісно пов'язаний зі свіжою картою, яку також додадуть у майбутньому сезоні. Якщо вірити керівнику, геймери вже бачили цього персонажа.

Overwatch 2 вийшла в ранньому доступі на ПК, PlayStation, Xbox та Switch. Реліз командного шутера вийшов зім'ятим — величезні черги на вхід, проблеми з перенесенням предметів та прив'язкою телефонного номера. В результаті Blizzard переглянула своє рішення і  скасувала обов'язкову верифікацію для частини гравців.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.