Перейти к содержанию

Новости Автори серіалу The Last of Us просили Беллу Рамзі не грати в першоджерело


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Еллі в серіалі The Last of Us від HBO зіграє Белла Рамзі (Bella Ramsey), яка прославилася завдяки ролі Ліанни Мормонт в «Грі престолів». В інтерв'ю USA Today актриса поділилася, що творці шоу Крейг Мейзін (Craig Mazin) та Ніл Дракманн (Neil Druckmann) закликали її не грати в гру-першоджерело.

rssImage-ec34fc9770077df39e15d3ddaf7c5c93.jpeg

Можливо, продюсери не хотіли, щоб Рамзі намагалася наслідувати ігрову версію Еллі у виконанні Ешлі Джонсон (Ashley Johnson).

"Насправді мене просили не грати у гру. Після першого прослуховування мене запитали, чи я знайома з оригіналом. Я ж відповіла, що ні. І вони мені: «Ну і не грай поки що». Однак я все ж таки подивилася кілька геймплейних відео, щоб зрозуміти суть проекту."

Белла Рамзі

This is the hidden content, please

Також актриса розповіла, що з нетерпінням чекає на вихід серіалу. Участь у такому масштабному проекті вона назвала значною частиною свого життя: «Ми знімали цілий рік, що досить багато, коли ти прожив лише 19 років» . Крім того, під час роботи Рамзі зблизилась із Педро Паскалем (Pedro Pascal), виконавцем ролі Джоела. Коли зйомки завершилися, він вручив їй листівку з таким змістом:

"Як цікаво, що щось настільки масштабне і доленосне сталося так рано у твоєму житті, і так пізно у моєму."

Педро Паскаль

Нагадаємо, Паскаль теж лише поверхово ознайомився з The Last of Us. Він  зізнався, що управління героями за допомогою контролера не є його сильною стороною. Більше того, він переживав, що почне наслідувати ігрову версію свого персонажа.

Прем'єра екранізації The Last of Us запланована на початок 2023-го. Вийшов повноцінний трейлер, виконаний із увагою до деталей. Фанати навіть випустили наочне порівняння кадрів із ролика та з гри.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ходячие мертвецы кал. Тут сериал на ту же тему. Как он может быть лучше? Потому что HBO? Очень надеюсь 

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.