Jump to content

Новости Роль Маріо у мультфільмі мали віддати Чарльзу Мартіні, вважає актриса озвучування Харлі Квінн


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Вибір Кріса Пратта (Chris Pratt) на роль Маріо у повнометражному мультфільмі викликав найбільше питань серед фанатів. Серед незгодних із рішенням продюсерів виявилася і Тара Стронг (Tara Strong), англомовний голос багатьох персонажів, включаючи Харлі Квін і Джульєт з Lollipop Chainsaw.

rssImage-2db12fbec17043bd458949604415f2cc.jpeg

Упродовж майже тридцяти років водопровідника у всіх іграх озвучував Чарльз Мартіне (Charles Martinet). Однак у майбутній картині він з'явиться лише як «раптовий камео». Тара Стронг обурилася таким розкладом та закликала шанувальників висловити слова підтримки акторові. «Це мав бути Чарльз», – написала вона.

"Актори озвучування: «Я вкладатиму серце і душу в проект понад двадцять років поспіль, сприятиму продажам мерчу на мільярди доларів, допомагатиму студіям заробляти мільйони та радувати цілі покоління по всьому світу».

Голлівуд: "А нам все одно"."

Тара Стронг

This is the hidden content, please

Чарльз Мартіне разом із Тарою Стронг.

Незабаром справді почали з'являтися повідомлення від шанувальників, адресовані Мартіне. Актор звернув на них увагу і зазначив, що теплі слова людей зворушили його до сліз.

"Я люблю тебе, Таро! Спасибі тобі. І дякую всім вам! Ваша любов і доброта означає для мене більше, ніж ви можете собі уявити. Ваші слова по-справжньому зворушили моє серце. Мої маленькі очі, здається, сьогодні підтікають від ласки і турботи. Дякую."

Чарльз Мартіне

Раніше Кріс Пратт стверджував, що його озвучення Маріо буде унікальним. Він тісно співпрацював з режисерами, щоб досягти такого голосу для героя, яким він пишається. Однак у коментарях до трейлера багато фанатів написали, що збентежені відсутністю героя звичного акценту. На думку інших, відео кінозірка говорить своїм звичайним голосом. Засмучені шанувальники знайшли втіху у французькому дубляжі, де Маріо, на їх погляд, більше схожий на себе.

Знайшлися й ті, хто не бачить необхідності звати Мартіна на озвучування героя у повнометражній картині. "У нього чудовий голос, але він не підходить для тривалих діалогів" , - вважає один з користувачів.

Нагадаємо, мультфільм The Super Mario Bros. Movie випустять на великих екранах 7 квітня Компанію Пратту складуть Аня Тейлор-Джой (Anya Taylor-Joy) у ролі принцеси Піч, Джек Блек (Jack Black), який зіграв Боузера, та інші.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.