Jump to content

Новости Стабільність WH40K: Darktide далека від ідеалу, але автори обіцяють виправити все до релізу


Новостник
 Share

Recommended Posts

  • Новостник

Геймери, що оформили попереднє замовлення, вже майже тиждень грають у «бету» Warhammer 40,000: Darktide. Поки що технічний стан проекту залишає бажати кращого, але фахівці Fatshark посилено працюють над ним. Напередодні вийшов новий патч із виправленнями.

rssImage-0c7ad24e43f83fbd889d3723730a4b32.jpeg

Девелоперів вразила кількість користувачів, які приєдналися до гри у ранньому доступі. Команда розраховує отримати багато відгуків, щоб відшліфувати нерівності та підготується до повноцінного запуску WH40K: Darktide. «Ми зважилися провести закриту „бету“, щоб продовжити покращувати екшен. У якихось областях ми досягли успіху, але в інших все ж таки відстаємо»,  — пишуть розробники в блозі.

У свіжому патчі 1.0.7 Fatshark виправила помилки у ключових областях - матчмейкінгу, онлайн-з'єднанні, продуктивності та стабільності. Також було переглянуто баланс та з'явилися нові функції. Наприклад, у хабі можна зустріти перукаря-хірурга, який пропонує повернутися на екран кастомізації персонажа та змінити його зовнішність.

02418.buWMftE.thumb.jpeg.5775285fa873a4d6844e1fe9b7e32dbd.jpeg

Незважаючи на те, що команда розібралася з частиною проблем, все ще може зустрічатися цілий перелік багів, пов'язаних із зависанням графічних процесорів. "Відбувається набагато більше вильотів, ніж ми розраховували",  - зізнаються девелопери. Також триває робота над оптимізацією та трасуванням променів.

"Ми знаходимося на правильному шляху, щоб до релізу у нас вийшла стабільна гра. Великий внесок у це роблять геймери, які надають необхідні дані для вирішення спливаючих проблем."

Ранній доступ до Warhammer 40,000: Darktide триватиме до 29 листопада, а вже 30 листопада відбудеться повноцінний запуск на ПК (Steam, Microsoft Store). На Xbox Series кооперативний екшен випустять пізніше - більше інформації з'явиться після релізу на комп'ютерах. Окрім того, гра стане частиною каталогу Game Pass.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.