Перейти к содержанию

Новости Шоураннер «Відьмака» про звільнення Кавіла: «Для нас це лише новий розділ»


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Генрі Кавілл (Henry Cavill) залишить серіал "Відьмак"  - після третього сезону роль Геральта виконуватиме Ліам Хемсворт (Liam Hemsworth). Фанати відреагували на зміну провідного актора без ентузіазму, проте автори шоу намагаються їх обнадіяти — Хемсворт, мовляв, стане чудовим Геральтом.

rssImage-ce612ba91797f0612fe5c7d63f8da81f.jpeg

У розмові з сайтом GamesRadar+ шоураннер Лорен Хісрік (Lauren Hissrich) запевнила, що серіал чекає на успішне майбутнє:

"Я така рада за глядачів. Для нас це лише новий розділ. На мій погляд, нові глави вдихають нове життя, тож, думаю, людям сподобається. Особисто я дуже рада."

У подібному ключі висловився Джої Беті (Joey Batey) - серіальний Лютик:

"Звичайно, я сильно сумуватиму за Генрі. Ми з ним дуже, дуже хороші друзі, і він чотири роки був опорою та рушійною силою шоу. Але я трохи поговорив з Ліамом - він занурюється в сюжет і всесвіт [«Відьмака»] з таким прагненням, талантом і впевненістю, що мені вже не терпиться попрацювати з ним і поглянути на його інтерпретацію [Геральта]."

Нагадаємо, третій сезон The Witcher запуститься влітку 2023 року. А цього місяця, 25-го числа, стартує міні-серіал «Відьмак: Походження».

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.