Jump to content

Новости Отримати наступного героя у бойовій перепустці Overwatch 2 стане простіше


Новостник
 Share

Recommended Posts

  • Новостник

З переходом Overwatch 2 на фритуплей нові персонажі виявилися закритими у бойовому пропуску. Наприклад, щоб безкоштовно отримати ніндзю Кіріко, геймер мав дістатися 55-го рівня «батлпасу». Схоже, Blizzard прислухалася до невдоволеного гомону фанатів і трохи переглянула свій підхід.

rssImage-6823dda622e5c0cc227bc6e27304724b.jpeg

У другому сезоні додадуть героя-танка Раматтру. Його, як і раніше, доведеться діставати з бойової пропуску, але зробити це вийде трохи швидше. Про це у твіттері розповів гейм-директор Overwatch 2 Аарон Келлер (Aaron Keller):

"Всім привіт! Швидкий апдейт про зміни у другому сезоні. Після аналізу даних за перший сезон ми вирішили перенести Раматтру на 45 рівень пропуску, а також спростили кілька щотижневих завдань. Не можу дочекатися, коли ви побачите новий контент другого сезону!"

Користувачі неоднозначно зустріли цей крок - багатьом сподобалося це рішення, тоді як інші висловили обурення, мовляв, вимога все ще занадто висока. "У мене пішли тижні, щоб тільки підібратися до 40-го рівня безкоштовного БП, граючи у звичайному темпі",  - скаржиться один із коментаторів.

Нагадаємо, геймерам доступна і платна версія пропуску, яка дозволяє отримати бажаного персонажа набагато швидше. На додачу видадуть купу «косметики», включаючи епохальний вигляд на одного з бійців. У першому сезоні вибір команди впав на Гендзі .

Другий сезон Overwatch 2 стартує вже сьогодні – 6 грудня. Його головною темою стали міфи Стародавньої Греції. Напередодні редакція Kotaku назвала бойовий пропуск другий Overwatch найгіршим у 2022 році.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.