Jump to content

Новости Продаж ремейку The Last of Us у Великобританії зріс на 238 % після прем'єри серіалу


Новостник
 Share

Recommended Posts

 • Новостник

Британське аналітичне агентство GfK Entertainment підбило підсумки чергового тижня продажів ігор у Сполученому Королівстві. На вершину топу забралася новинка для Switch - Fire Emblem Engage. Тим часом у двадцятку найпопулярніших ігор повернулася The Last of Us Part I. Це сталося на тлі виходу шоу від HBO.

rssImage-c4f1ab44e99a639581f00890be08a120.jpeg

Як пишуть фахівці, коробкові версії ремейку першої частини TLoU стали купувати на 238% активніше, порівняно з попереднім тижнем. Завдяки цьому проект опинився на 20 місці чарту. Тим часом The Last of Us: Remastered теж може похвалитися значною надбавкою - попит на неї підскочив на 322%, що забезпечило їй 32 місце у списку.

ДЕСЯТКА ЛІДЕРІВ МИНУЛОГО ТИЖНЯ

У дужках вказано результат позаминулого тижня.

 1. Fire Emblem Engage (-).
 2. FIFA 23 (1).
 3. God of War: Ragnarok (2).
 4. Mario Kart 8: Deluxe (4).
 5. Call of Duty: Modern Warfare II (3).
 6. Pokémon Violet (6).
 7. Nintendo Switch Sports (5).
 8. Minecraft для Switch (7).
 9. Animal Crossing: New Horizons (8).
 10. Pokémon Scarlet (9).

Також вийшло невелике  відео, в якому автори гри розповіли про вступну сцену The Last of Us, яка лягла в основу першого епізоду серіалу. За словами Ніла Дракманна (Neil Druckmann), команда шоу зосередилася на демонстрації сімейних зв'язків - в екранізації вирішили приділити цьому більше уваги, оскільки дозволяв хронометраж. Крім того, Naughty Dog відкрила авторам адаптації доступ до концепт-артів ремейку та оригінальної гри 2013-го — більша їх частина лягла в основу серіалу від HBO.

Дракманн поділився, що спочатку грабельним персонажем прологу мав стати Джоел. Пізніше рішення змінили на користь Сари. «Коли ви дивитесь на те, що відбувається очима невинної дитини, все навколо стає страшнішим і страшнішим», — поділився гейм-директор. Після аварії перспективу Сари замінює перспектива Джоела, оскільки він намагається врятувати свою дочку.

Напередодні світло побачив вже другий епізод телеадаптації, а також вийшов трейлер третьої серії – її присвятять історії Білла. Нагадаємо, героя зіграв Нік Офферман (Nick Offerman) — ви могли бачити актора в серіалах «Програмісти» та «Парки та зони відпочинку».

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.