Перейти к содержанию

Новости Бігом за середніми оцінками — головний огляд Forspoken.


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Великі надії на Forspoken не покладалися, тому оцінки преси цілком очікувані — 68/100 на Metacrtitic (PS5-версія) і 70/100 на OpenCritic.

rssImage-633d4cb2c691f920f798282e9c3cf574.jpeg

В основному фентезійний екшен від Luminous Productions хвалять за магічний паркур та технологічну картинку. На жаль, мінусів більше — це нецікавий сюжет, порожній світ і спірна бойова система.

Тут вибрані висновки з трьох рецензій – з високою, середньою та низькою оцінками в рамках опублікованих оглядів.

Gaming Trend — 90/100 

"Forspoken – неймовірна гра. Її сюжет надто поверхневий, проте динамічний геймплей захоплює своєю винахідливістю. Я хочу знову і знову повертатися до неї, просто щоб ще раз поринути у цей чарівний фентезі-світ. Forspoken – великий стрибок уперед для жанру екшену. Я просто не можу відірватися!"

Девід Флінн (David Flynn)

Game Informer — 7,5/10

"Сюжет і бої в Forspoken не дотягують до її ж механіки пересування та дослідження, але, на щастя, два останні елементи займають більшу частину гри. Я пробіг (часто буквально) кампанію приблизно за 15 годин — і в великому світі залишилося безліч закутків, які мені не терпиться досліджувати. Щодо історії, то вона мене не зачепила, а битв у відкритому світі я нерідко уникав. Однак мені сподобалося носитися Атією, розшукуючи скрині зі скарбами та інші секрети."

Кайл Хілліард (Kyle Hilliard)

GameSpot — 5/10

"Forspoken важко рекомендувати. Місцевий «лор» цікавий, але подається досить незграбно, а чудове відчуття польоту під час чарівного спринту затьмарюється порожнечею світу. Бої візуально вражають, але навряд чи затягують, а чудовий звуковий дизайн і музика, що чіпляє, регулярно перериваються несмішніми жартами похмурої головної героїні. Місцями я насолоджувався грою, але задоволення сходило нанівець надто часто."

Джордан Ремі (Jordan Ramée)

Forspoken стартує вже завтра, 24 січня, на ПК (Steam, Epic Games Store) та PlayStation 5.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цей форум починає нагадувати мені Махеджо Даро. Хоч би в якійсь гілці новин хоч би якийсь пес сутулий комент написав. 

це ж скільки грошей насипати треба було щоб за цей сир з під знаєте чого такі оцінки поставили. втрата часу й годі. я б і за гроші в це грати не став.

iH8xjWrnZOMyR.gif
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ще вихід на інші платформи тількі через 2 роки, 2 роки карл 🤣🤣🤣

180.gif ❤

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та там і по гемплею одразу було зрозуміло шо це шось дуже перехвалене, на жаль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.