Jump to content

Новости Реліз хорор-шутера The Dark Pictures: Switchback VR відклали до 16 березня


Новостник
 Share

Recommended Posts

  • Новостник

Спочатку Supermassive Games планувала випустити The Dark Pictures: Switchback VR одночасно зі стартом продажів PlayStation VR2. Однак розробникам потрібно ще трохи часу для полірування, тому реліз спін-офу довелося відкласти на три тижні.

rssImage-1155c95a5c0501a39484c79c8a8adecd.jpeg

Звістка про це з'явилася в офіційному твіттері студії. Послання свідчить, що The Dark Pictures: Switchback VR  – найамбіційніший VR-проект команди на сьогоднішній день.

"Нашою метою завжди був запуск гри у день виходу гарнітури PS VR2. Але нам також важливо, щоб ви, геймери, отримали найвідполірованішу і найстрашнішу пригоду з можливих, коли вперше сядете у вагонетку Switchback VR ."

Зі звернення розробників

Фахівці Supermassive Games подякували користувачам за терпіння та назвали нову дату виходу рейкового хорор-шутера – 16 березня. Хоча проект і перенесли на пізнішу дату, у шолома PS VR2 залишилося ще багато ігор у стартовій лінійці. Наприклад, Horizon Call of the Mountain, Hello Neighbor: Search and Rescue, VR-режими для Resident Evil Village та Gran Turismo 7 та інші розваги.

Нагадаємо, The Dark Pictures: Switchback VR є віртуальною поїздкою на американських гірках через п'ять великих світів. Серед них вампірське лігво, корабель-примара та готель з маніяком. Геймери мають відстрілюватися і ухилятися від противників.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.