Jump to content

Новости Ветеран Electronic Arts Метт Вебстер створив власну студію


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Генеральний менеджер студії Criterion Метт Вебстер (Matt Webster) залишив свою посаду у грудні 2022 року. Тепер він оголосив про створення команди Fuse Games, яка займеться розробкою AAA-ігор.

rssImage-e3eab1f783876a97800b2f12f6728221.png

Власну компанію девелопер вирішив заснувати не поодинці. Разом із ним із Criterion пішли керівники кількох відділів Стів Апхілл (Steve Uphill), Піт Лейк (Pete Lake), Андрій Шайрес (Andrei Shires) та Алан Макдермант (Alan McDairmant). Всі вони давно працюють в індустрії та стали рівноправними засновниками Fuse Games.

Метт Вебстер, як він сам зізнався у діалозі з автором GamesIndustry.biz, вже не вперше замислювався про звільнення і цього разу не зміг відмовити себе від цієї ідеї. У Electronic Arts Метт працював з 1990 року - тоді він прийшов у компанію 18-річним юнаком. Останнім проектом у Criterion для всієї команди стала Need for Speed Unbound, але це не означає, що Fuse Games випускатиме гоночні ігри.

Метт поділився думками про майбутнє його нової студії та корпоративні цінності:

  • Команда працювала не лише над гонками на кшталт NFS чи Burnout. Розробники також мають досвід у створенні шутерів від першої особи і навіть VR-ігор.
  • Поки що засновники не визначилися з жанром майбутнього проекту. Але їхня наступна гра точно тягатиметься з AAA-хітами.
  • Fuse Games має стати простором, де розробники не боятимуться пропонувати свої ідеї. Процес творчості буде збудований на швидкому прототипуванні. Хтось пропонує ідею. Створюється прототип. Команда його тестує та пропонує, як покращити. Створюється новий прототип і таке інше.
  • Метт Вебстер сподівається прискорити темпи розробки комп'ютерних ігор. Якщо проект забирає 2–3 роки або навіть сім років, то виходить, що розробники сильно обмежують кількість ігор, які вони можуть створити у своїй кар'єрі. Але це прагнення не повинно призводити до переробок.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.