Jump to content

Новости Видатне відродження класики - відгуки преси про ремейку Resident Evil 4


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Схоже, Capcom знову зробила це - випустила добротний ремейк улюбленої багатьма класики. Таке враження складається від одного лише погляду на оцінки Resident Evil 4 Remake. На момент написання новини в гри по 93 бали на Metacritic та OpenCritic.

rssImage-17a487ccb9c2e91678fc27afa8405607.jpeg

Оновлена «четвірка» удостоїлася найвищих оцінок від багатьох видань: IGNVGCThe GamerGameSpot та інших. Гру хвалять за покращені управління і стрілянину, візуал, перероблені битви з босами і поведінку Ешлі. "Вам більше не захочеться залишити її у сміттєвого бака", - пише автор GameSpot.

Зазначається, що ремейк практично не відходить від формули, запропонованої у 2005 році, і з повагою ставиться до оригіналу. Все, що ви запам'ятали в Resident Evil 4 перекочувало в оновлену версію. Більшість контенту розширили і облагородили.

Однак ремейк не в усьому слідує стопами оригіналу. Наприклад, у середині гри частину ключових подій поміняли місцями, але розповіді це не шкодить. Деяким журналістам не припала до душі система зношування ножів, через яку вони дуже швидко ламаються.

00503.Bnymlh-.thumb.jpg.0b41a28581b14d07d08e28a9791460f1.jpg

Ми вибрали висновки з трьох рецензій – з високою, середньою та низькою оцінками в рамках опублікованих оглядів.

VGC — 100/100

"Resident Evil 4 - це ретельна реставрація гри, яка досі залишається однією з найзахопливіших представниць жанру екшен. У ній зібрані основні елементи, які роблять оригінал шедевром, нагадуючи нам, що іноді секрет цих великих перевидань полягає в тому, щоб достеменно знати, які аспекти переробляти, а які «ремастерити»."

Енді Робінсон (Andy Robinson)

Wccftech — 85/100

"Resident Evil 4 стала остаточним випробуванням для навичок Capcom в області ремейків, і, на жаль, вони трохи підкосилися через тиск. Гра страждає від незначних проблем з механіками, а також не винаходить і не покращує вихідний матеріал настільки сміливо, як деякі сподівалися. Проте Capcom нічого не зламала — це, як і раніше, весела, винахідлива і захоплююча гра, яку вражаючим чином привели у відповідність до сучасних технічних стандартів. Шанувальникам серії варто пройти нову Resident Evil 4, просто стримайте запал, і вас не здолають завищені очікування."

Натан Берч

00502.dVwvNLw.thumb.jpg.d4e1031318016f3640e035e6e5acdf75.jpg

DualShockers — 70/100

"Resident Evil 4 Remake далека від того чудового переосмислення, на яке ми всі розраховували. Вона нормальна — занадто похмура, часом одноманітна, інколи ж навіть більше схожа на екшен, ніж оригінал. <…> На відміну від двох останніх ремейків Resident Evil, четвертої частини з якоїсь причини не вистачає ентузіазму, яким славиться оригінал. Задумливого, але комедійного хорору в стилі «Зловісних мерців» більше немає — на його місце прийшов серйозний сюжет, у якому не вистачає когось, за кого можна було б переживати. Я не можу сказати, чи звинувачувати в цьому акторську гру чи режисуру, бо сценарій у проекту якісний."

Елайджа Бім (Elijah Beahm)

Оновлена Resident Evil 4 стартує 24 березня на ПК (Steam), PlayStation 4/5 та Xbox Series. Підтверджено російське озвучення. Також доступна демоверсія ремейку.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

В 17.03.2023 в 11:55, Новостник сказал:

інколи ж навіть більше схожа на екшен, ніж оригінал.

А разве оригинал не был более экшен чем хоррор,ох уж эти журнашл..хи :smoke:

SANEK_VASHOV.png

Link to comment
Share on other sites

Як фанат РЕ4 пройшовши демку на ПС4 мушу сказати що "могло бути й гірше", бо зломати майже ідеальну механіку РЕ4 було як два пальця. Нововведення в бою прийшлися до вподоби: парирування, більша роль ножа, те  що він виходить з ладу теж гарно. Ще і стелс зʼявився. А всі характерни особливості бою оригіналу при цьому збериглися майже ідеально. Єдине що напружило - нащо Льоня сбріл уси так набріолінився.

Edited by quiteunusual (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.