Jump to content

Новости Шрайєр: у Rocksteady поки не знають нову дату релізу Suicide Squad


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Поки що Warner Bros. Games продовжує грати в мовчанку, репортер Bloomberg Джейсон Шрайєр (Jason Schreier) поділився ще одним інсайдом про Suicide Squad: Kill the Justice League. За його даними, нову дату релізу бойовика не знають навіть у Rocksteady.

rssImage-683c4f42157be0380720e164faaf5800.jpeg

Наводимо повну цитату журналіста:

"Rocksteady поки не анонсувала перенесення Suicide Squad, можливо тому, що досі немає нової дати виходу. Персоналу ще кілька тижнів тому сказали, що гра з'явиться пізніше цього року, але вони ще не знають коли. Можливо, її пересунуть на 2024 рік, але, очевидно, одне — основна концепція гри не зміниться."

Судячи з цих слів, розробники не мають наміру вирізати з  «Загону самогубців» елементи гри-сервісу. Раніше Шрайєр писав, що команді був потрібний додатковий час тільки для полірування проекту. Не виключено, що студія доведе до пуття інші аспекти свого творіння. Наприклад, геймплей – користувачі розкритикували ігровий процес бойовика у коментарях під трейлером зі State of Play.

Нагадаємо, першим про перенесення Suicide Squad: Kill the Justice League також повідомив Джейсон Шрайєр. Незабаром інсайдер Джефф Ґрабб (Jeff Grubb) підтвердив цю інформацію. Пославшись на джерело, він уточнив, що реліз проекту переїде на 2024 рік.

Suicide Squad: Kill the Justice League готується вийти на ПК (Steam), PlayStation 5 та Xbox Series. Офіційно вихід екшену, як і раніше, призначено на 26 травня 2023-го.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.