Jump to content

Новости 10 минут геймплея The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom — с новыми способностями


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Nintendo опублікувала понад 10 хвилин ігрового процесу The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. У відео продюсер серії Ейдзі Аонума (Eiji Aonuma) розповів про нові здібності головного героя.

Що навчився робити Лінк:

  • Перемотувати час для окремих об'єктів. У ролику з одного з повітряних островів падає шматок скелі. Лінк підіймається на нього, використовує навичку і летить на ньому вгору до вихідної точки. Як зазначає Аонума, це лише один із способів дістатися повітряних островів.
  • Об'єднувати предмети для створення зброї. Наприклад, Лінк може прикріпити камінь до гілки, щоб отримати імпровізований молот. Крім того, можна комбінувати один з одним різні види зброї (палиця + вила = спис) і створювати стріли з ефектами, включаючи заморожуючі та самонаводні. А якщо поєднати щит зі спеціальним грибом, то при блокуванні атаки противники будуть оглушені.
  • Поєднувати об'єкти липкою речовиною. Так можна зробити пліт, об'єднавши кілька колод та прикріпивши до них пару вентиляторів. За допомогою цієї здатності вдасться створити інші транспортні засоби.
  • Проходити крізь стелі, дахи та інші перепони над головою. Лінк просто злітає нагору і виявляється по той бік перешкоди.

Крім того, компанія анонсувала Switch OLED у стилі Tears of the Kingdom - вона з'явиться у продажу 28 квітня за ціною $360. До того ж з 12 травня можна буде придбати тематичні контролер Pro ($75) та чохол для консолі ($25).

00779.XEdeNjq.thumb.jpg.6698cd0f12efe190616d9fb344131f80.jpg
00780.nbpeV9K.thumb.jpg.c235d0b3f4f0f85086d9dd29d9b00ae6.jpg
00783.F3GxdEL.thumb.jpg.b809be3efbeb3bda10c9163b2e7416f3.jpg
00786.3JYdcm3.thumb.jpg.be78a6d230d655a54ad1059274858209.jpg
00785.0jxecVn.thumb.jpg.2b58bda82daa4b3ab3c29bee50db452f.jpg

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom вийде 12 травня на Nintendo Switch. Переносів більше не повинно бути, оскільки гра пішла на золото.

 

 

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.