Jump to content

Новости Microsoft оскаржила рішення британських регуляторів щодо угоди з ActiBlizz


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Як стало відомо журналістам видання Bloomberg, Microsoft направила апеляцію на рішення Управління з конкуренції та ринків Великобританії (CMA) про припинення купівлі Activision Blizzard. 

rssImage-c1f935b01c97a0cee8c1662f6188455a.png

Справа розглядатиметься в Апеляційному суді з питань конкуренції (CAT). Повідомляється, що вердикт мають ухвалити троє суддів. Процес може тривати до дев'яти місяців. У Microsoft утрималися від коментарів із цього приводу, але підтвердили факт подання апеляції. 

Згідно з оцінкою Bloomberg, «майки» мають більш складний розгляд, ніж може здатися на перший погляд. Справа в тому, що судді САТ шукають порушення у самій процедурі прийняття рішень СМА, вони не розглядають факти та судження, які на це рішення вплинули. 

У разі успішного результату для Microsoft, CAT відправить справу назад до CМА. Однак ще не було жодного випадку, коли Управління з конкуренції повністю скасувало б своє рішення після поправок від Апеляційного суду, пишуть у Bloomberg. 

Microsoft ще належить відстояти свою угоду на $68,7 мільярда перед Федеральною торговою комісією США у суді. Процес має розпочатися до серпня 2023-го і навряд чи завершиться до кінця року. 

Тим часом угоду вже схвалили у Європі, Китаї, Саудівській Аравії, Бразилії, Сербії, Чилі, Японії та Південно-Африканській Республіці.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.