Jump to content

Новости Bungie представила Marathon - PvP-шутер з боротьбою за багатства


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Пам'ятаєте, була така Marathon? Це одна з найперших ігор від Bungie, що вийшла далекого 1994 року. Згодом команда випустила кілька продовжень для шутера, але у XXI столітті світ ще не бачив нових ігор із цієї серії. Розробники вирішили виправити цю несправедливість свіжим анонсом.

rssImage-b9fdd622a509ccd34e0201ddc67def14.jpeg

Зав'язка у майбутньої Marathon наступна:

"Величезний корабель-примара тримається на низькій орбіті над колишньою колонією. Усі 30 000 душ, що називали цей світ своїм будинком, безвісти зникли. Дивні сигнали наводять на думки про таємничі артефакти, давно бездіяльні ШІ та незліченні багатства. Ви кібернетичний найманець - Бігун - і ваш пункт призначення Тау Кіта IV. Ви з тих сміливців, що готові поборотися за виживання і багатства і поодинці або в команді зробити крок у невідомість назустріч тріумфам... або безславній загибелі. Хто з вас прославить своє ім'я серед зірок?"

Marathon являє собою науково-фантастичний PvP-шутер, в якому необхідно боротися за виживання, багатства та велич у світі з зонами висадки, що постійно змінюються.

За словами гейм-директора Крістофера Барретта (Christopher Barrett), Marathon не є прямим продовженням попередніх ігор франшизи, але все ж таки відноситься до цього всесвіту. Також у шутері буде легко впізнаватись почерк Bungie завдяки приємним відчуттям від стрілянини, опрацьованого світу та іншого. Фахівці обіцяють запровадити повну підтримку крос-плею та крос-збережень. Поодинокої кампанії не буде.

Дати виходу  Marathon поки немає. Якщо вірити девелоперам, попереду багато роботи, тому розкрити більше деталей проекту вони ще готові. Шутер з'явиться на ПК (Steam), PlayStation 5 та Xbox Series.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.