Jump to content

Новости Автори Immortals of Aveum мають намір додати гру в Game Pass та PS+


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Бойові маги з Immortals of Aveum не зуміли залучити велику кількість геймерів — продажі у екшену виявилися нижчими за плінтус. Тепер, якщо вірити засновнику та керівнику Ascendant StudiosБрету Роббінсу (Bret Robbins), команда веде переговори, щоб влаштувати гру в підписні сервіси.

rssImage-55ec62d28ac27aec052df93e49757bbc.jpeg

Нагадаємо, Immortals of Aveum стала дебютним проектом Ascendant. Однак тайтл на Unreal Engine 5 з тріском провалився, через що навіть довелося звільнити значну частку співробітників. На руку не відіграли і середні оцінки від критиків, а також дуже високі системні вимоги. У свіжій бесіді Роббінс без прикрас заявив, що пригода купили недостатню кількість разів, тому уникнути скорочень було неможливо.

На думку Роббінса, однією з причин невдачі гри виявилася велика кількість релізів у 2023 році. З самого початку колектив розумів, що в кінці серпня Immortals of Aveum доведеться поборотися за увагу аудиторії з Armored Core VI: Fires of Rubicon, а потім і з Starfield. Несподіванкою для Ascendant стала велика популярність Baldur's Gate III, яка захопила уми геймерів незадовго до виходу «Безсмертних Авеума».

"Ніколи на моїй пам'яті не було подібного року. Тайтлу за новою інтелектуальною власністю чи невідомою студією завжди важко пробитися крізь шум. Нам було дуже непросто привертати увагу користувачів. Новим іграм завжди тяжко, але цього року конкуренція зробила процес у 10 разів складнішим."

Бретт Роббінс

Керівник не знає, врятувало би Immortals of Aveum поява в Game Pass або PlayStation Plus на релізі. Але він впевнений, що ці послуги дозволяють збільшити аудиторію продуктів. Саме тому Ascendant Studios почала вести переговори з Microsoft та Sony. «Дати виходу у нас поки немає, але я впевнений, що гра оселиться в підписних сервісах», — поділився Роббінс.

Якщо вірити керівнику, пісенька Ascendant ще не заспівана. Провал Immortals of Aveum не привів до закриття студії і, більше того, її спеціалісти вже займаються новим проектом.

Напередодні бойовик отримав демоверсію і великий апдейт з «Новою грою +», додатковим рівнем складності, заняттями для пізніх стадій гри, а також з ворохом фіксів і покращень. Роббінс поділився, що деякі фішки з оновлення повинні були стати частиною «Безсмертних Авеума» на релізі. Проте їх довелося вирізати, щоб встигнути підготувати проект до позначеної дати.

Immortals of Aveum вийшла 22 серпня і доступна на ПК (Steam, Epic Games Store, EA App), PlayStation 5 і Xbox Series.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.