Jump to content

Новости У профілі екс-співробітника Gearbox знайшли згадки Borderlands 4 та Tiny Tina's Wonderlands 2


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Користувачі Мережі звернули увагу на профіль колишнього співробітника Gearbox в LinkedIn. Фахівець уже підкоригував відомості, але раніше на сторінці згадувалися неанонсовані Borderlands 4, Tiny Tina's Wonderlands 2 і гра серії Brothers in Arms.

rssImage-4746252cdf186ac96e1538245b5a5598.jpeg

Профіль належить Рендел Рейссу (Randel Reiss), який з травня по липень 2022-го виконував функції технічного директора у допоміжній студії Lost Boys Interactive. Ця команда є дочірньою фірмою Gearbox, а вона сама входить до холдингу Embracer Group.

На те, що Gearbox працює над четвертою Borderlands, не раз натякав Ренді Пітчфорд (Randy Pitchford) — генеральний директор і президент Gearbox Entertainment. Крім того, керівник назвав результат спін-офу Tiny Tina's Wonderlands «великою перемогою», оскільки він «розніс усі очікування компанії». Вже у вересні 2022-го розробники займалися майбутніми проектами на створеному Крихіткою Тіною «плацдармі». Щодо наступної Brothers in Arms, про неї Пітчфорд проговорився ще 2021 року.

Однак важливо уточнити, що зараз Embracer знаходиться далеко не у найкращій своїй формі. Продовжується масштабна реструктуризація, внаслідок якої вже було звільнено понад 900 осіб, а неанонсовані тайтли скасовуються. Gearbox увійшла до списку команд, чиї ігри було списано у другому фінансовому кварталі. Чи втратили девелопери всі свої проекти, чи їм вдалося щось зберегти — неясно. Та й сама студія, якщо вірити ЗМІ, перебуває у хиткому становищі. Embracer задумалася про продаж активу, оскільки одразу кілька компаній виявили бажання придбати авторів Borderlands.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.