Jump to content

Новости Інсайдер: реліз Marvel's Wolverine відбудеться 2025 року


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Інсайдер Деніел Ріхтман (Daniel Richtman), який зазвичай публікує достовірну інформацію про проекти Marvel і DC, зробив заяву про Marvel's Wolverine. За його інформацією, гра про Росомаху все ж таки з'явиться не раніше 2025-го.

rssImage-3258c1bcd5d153f9259fdb35447ae1ae.jpeg

Як розповів Ріхтман, Marvel's Wolverine стане похмурішою і жорстокішою, ніж ігри про Павучків від тої ж Insomniac Games. Також у сюжеті замішане острівне місто-держава Мадріпур — вигадана локація, розташована в Південно-Східній Азії. Місто розділене на дві частини: у Верхній проживають багатії, а в Нижній процвітають злидні і злочинність. Острів нерідко зустрічається в історіях про Людей Ікс.

Тизер з анонсом «Росомахи».

Для особливо уважних користувачів звістка про Мадріпур не стане сюрпризом. Бар «Принцеса» з'явився ще в анонсуючому тизері, а фанати Marvel знають, що це місце саме знаходиться в згаданій державі.

Раніше журналіст Джефф Грабб (Jeff Grubb) поділився схожими відомостями про «Росомаху». За інформацією від його джерел, у стінах Insomniac велися розмови про дві дати релізу — у 2024-му та 2025 році. Під час стріму від підкреслив, що перенесення запуску на 2025 рік його не здивує.

Нагадаємо, офіційно про Marvel's Wolverine в Insomniac майже нічого не розповідали. Однак достеменно відомо, що дія гри про Логана розгорнеться в тому ж всесвіті, що і Marvel's Spider-Man. У керма проекту знаходяться творчий керівник Браян Хортон (Brian Horton) та гейм-директор Кемерон Крістіан (Cameron Christian), які в минулому очолювали виробництво спін-офу про Майлза Моралеса.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.