Jump to content

Новости Видавець найгіршої гри року випустив ще одну найгіршу гру року


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

У франшизи The Walking Dead вистачає паршивих ігор, але тепер там є ще одна. Причому випустило її видавництво, яке зовсім недавно відзначилося іншою вкрай паршивою грою і теж по відомій франшизі!

rssImage-62f832130a14c4265e414863f1370392.png

Головна особливість The Walking Dead: Destinies — можливість пережити події серіалу від AMC або направити їх в інше русло: наприклад, вбити героя і врятувати лиходія. Крім розгалуженого сюжету Destinies пропонує елементи екшену від третьої особи, різні види зброї, менеджмент ресурсів, стелс, оборону табору та інші атрибути гри про зомбі. 

Нюанс у тому, що Destinies виявилася дуже поганою:

  • Всі кат-сцени статичні: тривимірні моделі просто завмирають у деяких ключових позах. Поки актори рвуть горлянку і наганяють драму, ви дивитеся невигадливу презентацію з PowerPoint.
  • Битви з босами занадто абсурдні: в одному з епізодів можна запустити перестрілку з Ріком, де він у звичайнісінькому одязі витримує з десяток попадань з дробовика в голову в упор. Щоб розтягнути «задоволення», босам просто відновлюють повне здоров'я при переході на наступний етап бою.
  • Геймплей сам по собі анімований і поставлений так, ніби це AA-гра звідкись з другої половини нульових, тільки зовсім не весела.

Перестрілка з Ріком. Порахувати кількість всаджених у голову патронів можете самі.

Пікантність ситуації надає видавець. The Walking Dead: Destinies поширює GameMill Entertainment, яка лише місяць тому випустила Skull Island: Rise of Kong — офіційну гру про Кінг-Конга. Вона теж нічим добрим не відрізнялася: привернула до себе увагу за рахунок своєї дивовижної паршивості і навіть потрапила в маленький скандал — розробники Rise of Kong говорили, що GameMill дала їм на створення гри лише один рік.

Можна сказати, GameMill цього року зібрала комбо поганих релізів за мотивами відомих франшиз: у листопаді – The Walking Dead: Destinies, у жовтні – Skull Island: Rise of Kong (34% у Steam), а у вересні – Avatar: The Last Airbender - Quest for Balance (25% у Steam). І хоча непогані проекти ліцензії у компанії є (наприклад, файтинг Nickelodeon All-Star Brawl 2 - 83%), за якість своїх релізів GameMill навряд чи сильно переживає: занадто багато у неї середніх і банально поганих ігор.

Іграм за мотивами «Ходячих мерців» теж не надто щастить: якщо не брати фритуплейки для телефонів, то на хороші серії The Walking Dead від Telltale та Saints & Sinners для VR припадають Survival Instinct (32/100), The Escapists: The Walking Dead (Спін-офф симулятора The Escapists; 65% у Steam), Overkill's The Walking Dead (настільки невдалий кооперативний шутер, що мало не вбив компанію Starbreeze), Onslaught (VR-сміття) і тепер ось Destinies.

Як саме зустрінуть Destinies гравці, ми поки не знаємо: реліз відбувся тільки на консолях, а версію для Steam чомусь відклали до 1 грудня. Але вряд The Walking Dead: Destinies зуміє здобути репутацію прихованого шедевра — хіба що постіронічно.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Видел геймплей ходячих))) мне кажется разрабы сами ржали когда этот кал делали. Но прикол именно в абсурдности происходящего там что аж хочется полное прохождение посмотреть!))) Напоминает игры с ПС2 но она на ПС5!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.