Jump to content

Новости У 2024 році Dead Cells отримає фінальне контентне оновлення


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Компанія Motion Twin згортає підтримку роуглайт-метроідваніі Dead Cells — компанія оголосила, що найближчий апдейт стане для гри останнім.

rssImage-b11a6e8401077ad6c0ae5f7e520f70ba.jpeg

Крапку в історії Dead Cells поставить 35-е оновлення - The End is Near. Воно стартує цього року на ПК та консолях. Що стосується мобільних пристроїв, то до них все ще добирається 34 добавка - Clean Cut.

За словами Motion Twin, студія Evil Empire, яка постачала метроідванію контентом, займеться чимось новим. Motion Twin вирішила закінчити підтримку "Мертвих клітин" на високій ноті, не скочуючи в самокопіювання.

"Після вкрай плідної п'ятирічної співпраці в рамках випуску додаткового контенту для Dead Cells, Evil Empire вирушить на пошуки нових пригод, і ми з нетерпінням чекаємо на анонс її нового проєкту. Це рішення було ухвалено після ретельних роздумів, особливо з огляду на гучний успіх торішнього DLC Return to Castlevania. Ми керуємося прагненням обійти пастку самоповторів і зберегти свіжість та оригінальність Dead Cells; як ми бачили на прикладі інших довготривалих серій, дуже важливо вчасно зупинитися і не ризикувати унікальним шармом, який робить Dead Cells особливою. Цією зміною пояснюється нещодавнє затишшя щодо апдейтів - завершення такої співпраці потребувало вдумливого планування, щоб цей процес пройшов безболісно для всіх, включно зі спільнотою. Як завжди, ми неодмінно продовжимо шукати способи усунути незручності та баги на всіх платформах і подарувати всім вам гідний ігровий досвід."

Як підкреслила Motion Twin, для франшизи Dead Cells це не кінець - по ній готуються мультсеріал і настільна гра, а ще безголовий протагоніст загляне в таємничий "інший світ". Можливо, мова про тривимірний рогалік Windblown, який компанія анонсувала на The Game Awards 2023.

Нагадаємо, "Мертві клітини" з'явилися в 2017 році в ранньому доступі Steam. З того часу метроідванія встигла зазирнути на всі актуальні платформи, а також зібрати купу нагород та захоплених відгуків. До літа 2023-го тираж гри перевищив 10 мільйонів копій.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.