Jump to content

Новости Чутка: Філ Спенсер запевнив співробітників, що Microsoft продовжить робити консолі


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Останні чутки, що стосуються ігрового підрозділу Microsoft, помітно сколихнули інфополе. Потенційний реліз гучних ексклюзивів Xbox на PlayStation навіть увігнав деяких фанатів Xbox у зневіру, мовляв, консоль приречена. Схоже, подібні настрої охопили і підопічних Філа Спенсера (Phil Spencer), тож нещодавно він організував зустріч зі співробітниками.

rssImage-90909d80bf4f3bedb4ee14d8f09de9d3.jpeg

Про це в розсилці повідомила журналістка Inverse Шеннон Ляо (Shannon Liao). Якщо вірити її даним, 6 лютого бос ігрового підрозділу провів збори, де заявив, що Microsoft "не планує припиняти робити консолі". Мовляв, Xbox залишається частиною корпоративної стратегії, до якої входять різні девайси.

Нагадаємо, весь сир-бор стартував ще на початку січня, коли блогер Nate the Hate розповів про швидкий вихід "однієї з найбільш загальновизнаних ігор Microsoft" на платформах конкурентів. Тоді багато хто дійшов висновку, що йдеться саме про Hi-Fi Rush. Пізніше почали пліткувати про появу на PlayStation Sea of Thieves і Starfield, а також Indiana Jones and the Great Circle і наступної Gears of War. ЗМІ та інсайдери доповідали, що в Microsoft ще не сформували єдину політику мультиплатформенності, але все ж таки рухаються в цьому напрямку.

У підсумку в Мережі здійнявся такий галас, що "майкам" довелося відреагувати - заяву з приводу ситуації опублікував Філ Спенсер. Він написав, що компанія чує всіх, тому наступного тижня поділиться "подробицями про бачення майбутнього Xbox". Поки корпорація не уточнила, буде це пряме включення або ж просто запис у блозі. Точної дати "дропу" поки теж немає.

Що є, так це спростування однієї з чуток. Уже згаданий Nate the Hate відхрестився від свого повідомлення з приводу релізу Starfield на PS5. За його словами, він перевірив ще раз інформацію про гру Bethesda і дійшов висновку, що вона виявилася помилковою. "Січневе повідомлення про те, що Microsoft випустить інші свої ігри на інших платформах, усе ще вірне", - уточнив блогер. Також про вихід Starfield на консолі Sony розповіли в XboxEra, проте далеко не всі інсайди звідти підтверджуються.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.