Jump to content

Новости «Джокер із Флориди» передумав позиватися до Rockstar і запропонував озвучити пародію на себе


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Лоуренс Салліван (Lawrence Sullivan), більш відомий під прізвиськом «Джокер із Флориди», не залишає спроб вичавити з Rockstar Games хоч щось за використання свого образу. Якщо раніше він погрожував піти до суду, то тепер стримав запал і  висунув скромнішу пропозицію.

rssImage-c9abab4446a91a8abb9d5437c1e37835.jpeg

Салліван поскаржився, що ні Rockstar, ні її материнська компанія Take-Two так і не спромоглися відповісти на його послання за два місяці. "Джокер" закликав компанії "вчинити правильно" і направити йому хоча б 50-100 тисяч доларів, а також дозволити озвучити схожого на нього персонажа та брати участь у просуванні Grand Theft Auto VI. На його думку, вагомий галас навколо шостої частини тримається лише на ньому одному.

"Кожне видання розповіло про мене поряд із грою. Усі знають, хто я такий, повірте мені. Так що, GTA, Rockstar, нам потрібно поговорити. <…> Саме я роблю гру більш привабливою. Люди хочуть зіграти в неї. Я причина того, що зараз всі хайпят цю гру."

Лоуренс Салліван

Нагадаємо, у грудні 2023-го вийшов перший трейлер GTA VI, який донезмоги напханий різного роду відсиланнями до реальних подій у Флориді. У кадр потрапив і чоловік із фіолетовою шевелюрою і татуюваннями на обличчі - у ньому спільнота побачила пародію на Саллівана. Той потрапив у зведення новин 2017 року і заробив прізвисько "Джокер із Флориди" через схожість із персонажем всесвіту DC.

Спершу Лоуренс лише висловив невдоволення, що Rockstar використовувала його образ без дозволу, і захотів поспілкуватися з представниками студії. Пізніше він перефарбував волосся у фіолетовий (мабуть, для більшої схожості) і пригрозив подати на розробників до суду, якщо йому не виплатять велику компенсацію. Від позову він у підсумку відмовився. Важливо розуміти, що згаданий персонаж і зовсім може не з'явитися у фінальній версії проекту. Не виключено, що "рокстари" створили його лише для трейлера і ніяк не планують вводити в гру.

За два місяці дебютний трейлер GTA VI набрав 174 мільйони переглядів. Ролик побив кілька рекордів і викликав інтерес до творчості Тома Петті (Tom Petty), чия пісня звучить у відео.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.