Перейти к содержанию

Новости Платформер Earthblade від авторів Celeste не вийде 2024 року


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

"Та знаю я, знаю, що цей апдейт треба було випустити вже давно", - з таких слів глава Extremely OK Games Мадлен Торсон (Madeline Thorson) почала своє послання. Це перший офіційний пост про Earthblade з грудня 2022-го. Команда повідомила про перенесення дати виходу платформера.

rssImage-c2d11b2cfb77302ff91cdc37a655ae3f.jpeg

Спочатку Earthblade мала вийти у 2024 році, але девелопери вирішили відкласти її запуск. "Ми знаємо, що багато хто з вас буде розчарований, і ми приносимо свої вибачення. Можливо, це було передбачувано, але все одно бридко, коли хейтери виявляються праві", - написали розробники. EXOK запевнила, що виробництво гри не стоїть на місці.

Студія не планує розширюватися, щоб не втрачати комунікацію між розробниками, а також щоб не посилювати фінансовий тиск. Проте до команди приєднався ще один гейм-дизайнер - Кайл Пулвер (Kyle Pulver), досвідчений інді-девелопер. За словами Торсон, Кайл уже озвучив кілька свіжих ідей і дав змогу команді по-новому поглянути на проєкт. Однак вона підкреслила, що додавання нового фахівця не сповільнить виробництво Earthblade. Ба більше, Кайл зніме частину завдань із самої Мадлен.

Нагадаємо, екшен-платформер, що готується, запропонує вивчити безшовний і багатий світ, виконаний у стилі піксель-арт, битися з небезпечними ворогами та розкрити безліч таємниць. У центрі історії перебуває "загадкове дитя Долі" на ім'я Невоа, яке нарешті повернулося на Землю.

Серед платформ Earthblade поки вказано тільки ПК (Steam). Новий термін релізу Extremely OK Games не озвучила. Найімовірніше, гра переїхала на рік вперед.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.