Перейти к содержанию

Новости Вигідних угод з EGS і Xbox поменшало — багато інді-авторів втратили варіанти фінансування


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Один зі способів інді-розробників дожити до релізу - укласти угоду з Epic Games Store або Xbox Game Pass. Але грошей у цій сфері останнім часом крутиться все менше, розповідають представники інді-індустрії.

rssImage-589764dcb8f94eb9cb9d4497fcbde298.png

Видання PC Gamer поговорило з босами Mega Crit (Slay the Spire) і Red Hook Games (Darkest Dungeon). Ось їхні коментарі:

Я розмовляв на GDC щонайменше з п'ятьма маленькими командами, по 35 осіб або менше. Вони всі такі: "Скорочення, скорочення, скорочення, скасування фінансування, переговори тягнуться вже рік, скасування". Звучить лайно. У нас є можливість фінансуватися самостійно, і це безперечно великий привілей. В іншому разі я був би зараз дуже-дуже-дуже наляканий.
Кейсі Яно (Casey Yano), співзасновник Mega Crit

Угоди про релізи в Epic Games Store або Xbox Game Pass стали значно менш вигідними, кажуть обидві студії.

"Золота лихоманка скінчилася. Я народився на північному заході США. Місто, в якому я жив, було побудоване на золоті, а потім далі на півночі виявили алмази. Може, на нас теж чекає ще один зсув парадигми, але я впевнений, що масштаби угод, про які я чую зараз, значно менші, ніж у кращі часи. Ми точно вчасно уклали свою угоду з Epic."
Кріс Бурасса (Chris Bourassa), керівник Red Hook

Хоча багатьом гравцям не подобалися угоди про ексклюзивність з EGS, вони сильно допомагали розробникам: завдяки вдалим контрактам з Epic деякі проєкти виходили в нуль ще до релізу. Наразі EGS більше не розкидається важкими пропозиціями про ексклюзивність направо і наліво, проте особливі програми підтримки все ще вводить.

Щоб допомогти колегам з інді-індустрії, Mega Crit, Red Hook та інші студії організували шоу The Triple-i Initiative - там представлять понад 30 анонсів від найкращих незалежних команд.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.