Перейти к содержанию

Новости Фанати Ninja Theory люблять коротші ігри, вважає студія


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Під час прев'ю-івенту Senua's Saga: Hellblade II портал IGN поговорив із розробниками та дізнався, як вони підходять до створення своїх ігор і якою бачать свою аудиторію.

rssImage-934e4a016b5d368ce683a3a79da38f47.jpeg

Новий глава Ninja Theory Дом Метьюс (Dom Matthews) висловився так:

"Думаю, щоразу нам хочеться розповісти історію, і ми робимо довжину гри такою, яка підходила б цій історії. Тож у нашому випадку ми не вибираємо робити ігри короткими цілеспрямовано. Гадаю, справедливіше сказати, що ми хочемо розповісти історію з ось такими початком, серединою і кінцем, а потім добираємо форму і розмір, які цій історії підходять. Так ми починаємо розробку.
Відтоді, як розвинулася цифрова дистрибуція, індустрія відкрилася іграм усіх форм і розмірів. По-моєму, це чудово. Мені дуже подобається бачити безліч людей, які люблять коротші історії, які можна запустити, скажімо, у п'ятницю ввечері, вдягнути навушники, вимкнути світло і зануритися в це переживання. Люди не обов'язково хочуть щось на 50 або 100 годин, можна бути тієї довжини, яка потрібна грі. Я один із таких людей, я люблю ігри коротші.
На мій погляд, зараз на вільний час людей багато що тисне, а наші фанати, судячи з того, що ми від них чуємо, люблять короткі ігри, де ми прагнемо надати значущості кожному кроку в подорожі... Існує аудиторія, яка хоче концентрованих ігор."

Дом Метьюс

Hellblade II якраз буде з категорії більш компактних історій: проходження триватиме близько восьми годин, реліз відбудеться тільки в "цифрі", а вартість за межами Game Pass складе $50 - на $20 менше, ніж поточний "фулпрайс". При цьому, судячи з прев'ю, вигляд Senua's Saga має дуже навіть ефектний.

Реліз Senua's Saga: Hellblade II відбудеться вже за півтора місяця - 21 травня на ПК (Steam) і Xbox Series.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Естественно, они делают игру на 7ч в течении 7 лет. Чтоб было бы если б игра была уровня Балдурса 3.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будинок Метьюс😂😂😂

                                          :palcy:       HEAVY METAL      :palcy:                                                   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.