Перейти к содержанию

Новости Дизайн-директор Bethesda порівняв Dragon's Dogma II зі Skyrim


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Dragon's Dogma II явно претендуватиме на титул гри року - самобутня RPG від Capcom зібрала чимало захоплених відгуків. Не залишився осторонь і дизайн-директор Bethesda Game Studios Еміль Пальяруло (Emil Pagliarulo) - на його думку, новинка може встати в один ряд з легендарним "Скайрімом".

rssImage-11edbcb1e10946ee7bad3a443f529bad.jpeg

Пальяруло доклав руку до багатьох проєктів Bethesda, включно з Oblivion і Skyrim. В екствіттері фахівець зізнався, що він, як один з авторів цих ігор, не може поглянути на них очима пересічного геймера. У цьому сенсі творіння Capcom стало для Пальяруло своєрідною віддушиною.

"Слухайте, не хочу сказати, ніби я ціную Dragon's Dogma II сильніше, ніж інші гравці. Але після того, як ти попрацював над Oblivion і Skyrim і вже не можеш сприймати ці ігри так само, як інші люди, DDII дарує відчуття фентезійної пригоди, яке я більше не відчував буквально ніде.
І так, я люблю Baldur's Gate III... але вона про інше. Це стосується і Solasta, і Pillars of Eternity, і Dragon Age, і практично всіх інших "класичних" західних RPG. Ті почуття, які люди описують після гри в Skyrim, у мене виникають у Dragon's Dogma II."

Співробітник Bethesda також згадав елементи Dragon's Dogma II, які йому особливо сподобалися:

  • Озвучення пішаків та режисура їх реплік.
  • Поступове зниження максимального здоров'я, що змушує гравця відпочивати у таборі. Ця деталь посилює дух пригоди, вважає розробник.
  • Візуальний стиль "прямо з D&D 3.5".
  • Система покликань (класів), що дозволяє гнучко налаштовувати персонажа.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.