Перейти к содержанию

Новости Стартувала Manor Lords - найочікуваніша гра в Steam за останній час


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

Містобудівний симулятор Manor Lords примудрився стати лідером за кількістю "вішлистів" у Steam, обігнавши, наприклад, Hades II і Hollow Knight: Silksong. Тепер відбувся запуск у ранньому доступі - і там, схоже, все цілком добре.

rssImage-8239ebdb7a076e0f16526a30943ae5b5.jpeg

На момент написання новини в Manor Lords дуже позитивні відгуки користувачів - 89 %. Гра проходила етапи закритого тестування, тому в деяких власників уже набігло по сотні годин або більше.

Один із таких користувачів пише, що Manor Lords - гра тієї породи, які з'являються лише раз на покоління. Деякі геймери зазначають, що тут бракує виразного навчання, стратегічна частина не працює як треба і взагалі потрібне полірування, але загалом відгуки світяться позитивом.

Стартовий онлайн у Manor Lords теж захмарний - понад 140 000 осіб одночасно і шосте місце в топ-100 Steam на момент написання новини. Зростання триває, тож кінцевий рекорд має стати ще вищим, але вже зараз Manor Lords стала найпопулярнішим релізом видавництва Hooded Horse. Раніше воно брало під своє крило Against the Storm, Xenonauts 2, Terra Invicta, Old World і Workers & Resources: Soviet Republic.

Manor Lords - середньовічний містобуд, за прискіпливістю схожий на Anno: тут теж потрібно стежити за темрявою ресурсів і вибудовувати складні виробничі ланцюжки. Крім того, є зміна пір року, забудова не за сіткою, торговельні шляхи, можливість прогулятися поселенням з видом від третьої особи і стратегічні бої, де ви керуєте військами на кшталт Total War (хоча рівня Total War все-таки чекати не варто, попереджає розробник).

Виробництво Manor Lords розпочала всього одна людина з підтримкою від зацікавлених через Patreon. Але соло-розробку практично нічого не видає: у грі застосовується фотограмметрія, захоплення рухів, симуляція руйнувань та інші технології, які зазвичай не характерні для проєктів від авторів-одинаків.

Manor Lords доступна через SteamGOGEpic Games Store і PC Game Pass. До 10 травня діє знижка 25 %. Є переклад українською.

Очікується, що ранній доступ триватиме близько року, але все залежить від того, наскільки сильно змінюватиметься геймдизайн після відгуків гравців.

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.