Перейти к содержанию

Новости Розробник "Відьмака 3" випустив мод для власного квесту


Новостник

Рекомендуемые сообщения

  • Новостник

На Nexus Mods з'явився мод "Золоте "Давним-давно..."" для " Відьмака 3: Кров і вино". Автор модифікації представився співавтором квесту "Давним-давно..." і пропонує подивитися на невикористану версію цього завдання.

rssImage-c8cbbd62e2a1efead0a62f4a68909f8b.png

Ось що пише дизайнер квестів третьої частини Філіп Вебер (Philipp Weber) в описі мода:

"Кілька років тому я працював над квестом "Давним-давно..." у "Крові та вині", а тепер захотів трохи поекспериментувати, щоб особисто познайомитися з новою версією Redkit і зрозуміти, наскільки добре я пам'ятаю наші інструменти.
У початковому варіанті квесту ми хотіли створити меланхолійну версію класичних казок братів Грімм - у вмираючому лісі під західним сонцем. У фінальній версії замість вмираючого лісу ми вирішили зробити більш яскраву країну казок, але таку, де видно, скільки краси тут було колись, коли ці краї створили для Сіанни та її сестри Анни-Генрієтти.
У цьому моді я спробував відтворити оригінальне бачення, тому що мені завжди було цікаво, який би вигляд воно мало. Це не заміна того, що вийшло у фінальній версії, а цікава альтернатива, яка показує, що ми могли б отримати в іншому випадку."

У коментарях до моду Benzenzimmer уточнює, чому він не пам'ятає рідні інструменти з "Відьмака 3": коли він перейшов працювати над Cyberpunk 2077, там уже був повністю інший рушій - схожі були лише деякі елементи на кшталт програм для скриптингу. Зараз Вебер виступає керівником з оповіді наступного "Відьмака".

Мод "Золоте "Давним-давно..."" доступний на Nexus Mods і сумісний з некстген-версією "Відьмака 3".

 

Изменено пользователем Трейдер (смотреть историю редактирования)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, WaravoyLOL сказав:

От би ще ремастерували на плойку 1 та 2 частину Відьмака...

Так вроді роблять ремейк первой частини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Guest
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...

Важная информация

Мы разместили cookie-файлы на ваше устройство, чтобы помочь сделать этот сайт лучше. Вы можете изменить свои настройки cookie-файлов, или продолжить без изменения настроек.