Jump to content

Новости Розробники Prison Architect займалися серією дев'ять років - перед релізом сиквела у них відібрали гру


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Із серією Prison Architect відбувається дивна історія. Початкові батьки - Introversion Software. Через кілька років вони повністю продали права на гру видавцеві Paradox, а він найняв для розвитку франшизи іншу студію - Double Eleven. І тепер, просто перед запуском сиквела, у Double Eleven вирішили відібрати Prison Architect.

rssImage-fadf101e1344bf11059d4cee53904dc7.jpeg

Double Eleven брала участь у житті Prison Architect приблизно з 2015 року, коли почала робити консольні порти оригіналу. До 2017 року вона стала розробляти доповнення для першої частини, а в 2019-му, коли Paradox викупила права на франшизу, стала провідним розробником Prison Architect.

Напередодні Paradox оголосила, що розлучається з Double Eleven. Ось що пишуть в  анонсі :

  • Double Eleven повністю виконала свої контрактні зобов'язання.
  • Новою студією, яка займеться підтримкою Prison Architect 2, стане бразильська компанія Kokku. Це перший проєкт, де вона виступає провідним розробником - до цього Kokku виконувала допоміжні роботи для чужих ігор.
  • Kokku долучилася до виробництва Prison Architect 2 з минулої осені.
  • Компанії розходяться, бо "не змогли знайти комерційну угоду, яка влаштувала б обидві сторони". Стверджується, що розставання відбувається за обопільною згодою.

Гейм-директор Double Eleven також написав листа на Reddit, де запевнив, що студія пишається своєю роботою над серією Prison Architect. Але коментарі користувачів скептичні: різка зміна студії просто перед релізом сиквела не виглядає як добрий знак. "Може, це все тому що гра жахлива. Або Paradox жахлива. Або все разом",- пишуть в одній із найбільш залайканних реакцій.

Настороженість підкріплюється тим фактом, що запуск Prison Architect 2 переносили вже двічі: спочатку - з 26 березня до 7 травня, а потім - з 7 травня до 3 вересня. Реліз відбудеться відразу на всіх платформах - ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.