Jump to content

Новости Кулінарна метроідванія Magical Delicacy запуститься влітку


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Видавництво Whitethorn Games і студія Skaule готуються зробити свій внесок у насичений жанр метроідваній - влітку стартує кулінарна пригода Magical Delicacy. Платформи - ПК (Steam) і Xbox, включно з Game Pass.

rssImage-c86c940cf269b04c6da477b6e0302855.jpeg

Вам належить грати за молоду відьму Флору:

"Флора приїжджає у віддалене місто, бажаючи втілити свою мрію в життя і стати справжньою відьмою. Вона відкриває свою крамничку в Граті, портовому місті, побудованому на кручах, де пригодники починають своє дослідження цього таємничого острова. Занурюючись у процвітаючу економіку міста, вона знайомиться з двома членами ворогуючих ковенів. Відьма Кассія та волхв Тауно багато чому навчать Флору, але при цьому використають її у своїй суперечці щодо чарівних істот."
За словами розробників, Magical Delicacy ґрунтується на чотирьох стовпах:
  • Кулінарія. Можна готувати страви з десятків інгредієнтів. Щоб догодити клієнтам, необхідно працювати вдумливо. Дотримуйтеся рецептів або винаходьте свої страви. А поки ваші страви готуються, можна скоротати очікування за іншими справами.
  • Керування крамницею. Купуйте і покращуйте кухонну тварюку, відкривайте нові кімнати, виставляйте свої творіння на продаж і вирощуйте рослини на задньому дворі.
  • Дослідження. У портовому містечку на вас чекають люди, історії та можливості розвинути свій бізнес. Ви зустрінете таємничих подорожніх, забутих знаменитостей і майстрів, причому деякі з них з'являються тільки вдень або вночі. Інгредієнти для страв дозволяється як збирати самому, так і купувати у торговців.
  • Платформінг. Пострибати і полазити теж є де - тут і стіни, і дзвіниці, і печери. Поступово ви отримуватимете нові вміння і розблоковуватимете короткі шляхи.

Magical Delicacy залишиться без російського перекладу. Є й хороша новина - у Steam вже доступна демоверсія гри.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.