Jump to content

Новости Assassin's Creed Shadows: нові подробиці та злиті арти


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Уже сьогодні Ubisoft покаже кінематографічний трейлер Assassin's Creed Shadows. А поки витоки продовжують бити фонтаном - у Мережу потрапили ключові арти гри, а також жменя свіжих даних.

rssImage-24425c99855d8ebdecf61f0145fa6a2c.jpeg

Французький ютубер j0nathan, відомий своїми сливами по Assassin's Creed, розкрив кілька деталей сюжету колишньої Codename Red. Не всі його інсайди виявляються вірними, тому поставтеся до інформації з часткою скепсису:

  • Темношкірий протагоніст Ясуке починає свій шлях як раб на кораблі. На судно нападає група чоловіків і вбиває всіх, включно з дружиною героя. Сам Ясуке перебуває при смерті протягом кількох днів, поки його не знаходять і не відносять до японського храму. Там він дізнається про самураїв і йде на службу до Оде Нобунаги - військово-політичного лідера Японії періоду Сенгоку.
  • Наое, дочка легендарного ніндзя, має намір помститися Ордену Древніх за смерть батька, тому приєднується до Братства Асасинів.
  • j0nathan підтвердив, що в Shadows з'явиться самурай і полководець Хатторі Хандзо. На думку інсайдера, геймери зможуть побачити його смерть - ця людина насправді померла в 1597 році. Згідно з лором Assassin's Creed, Хандзо був членом Братства.

Тим часом Том Хендерсон (Tom Henderson) нагадав, що Shadows запуститься разом із платформою Assassin's Creed Infinity. Через неї гравці отримають доступ до так званих "Проєктів" - невеликих "батлпасів" з напиленням сюжету. У кожному "проєкті" по 20 рівнів із косметичними нагородами. У трьох пропусків уже є назви: "Прихована мережа", "Останній ронін" і "У тінях". За відомостями Хендерсона, для Shadows готують два доповнення.

Прем'єра трейлера відбудеться сьогодні о 18:00. Схоже, геймплейну демонстрацію Ubisoft приберегла для свого червневого шоу. Якщо вірити витоку, запуск Assassin's Creed Shadows намічений на 15 листопада.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.