Jump to content

Новости Крос-плей у Ghost of Tsushima на ПК запуститься в "беті"


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

Nixxes Software, відповідальна за портування Ghost of Tsushima на ПК, розповіла про підтримку Steam Deck і назвала точний час запуску самурайського екшену. Також у замітці є цікавий параграф про крос-плеє - на функцію навісили ярлик бета-версії.

rssImage-bdb3a12ecf906fd5e1fd23c484e56fdb.jpeg

Для роботи оверлея PlayStation і доступу до багатокористувацького онлайн-режиму "Легенди" власникам Ghost of Tsushima необхідно прив'язати акаунт Steam або EGS до PSN. Саме таку інформацію девелопери озвучили місяць тому.

Тепер же Nixxes повідомила, що на старті крос-плей між комп'ютерами та PlayStation 4 і 5 працюватиме в бета-режимі. Тобто ПК-бояри не будуть автоматично приєднуватися до гравців на інших платформах. "Ви зможете випробувати [крос-плей], якщо запросите друзів із PlayStation Network", - йдеться в повідомленні від команди.

Усе це звучить як скромніша, але все ще настирлива спроба Sony заманити людей у свою мережу. Нагадаємо, для проходження одиночної кампанії "Привида Цусіми" не потрібні ні акаунт у PSN, ні друзі звідти. Незважаючи на це, ПК-версію гри зняли з продажу в регіонах без PSN, а місцевим резидентам повернули гроші за покупку.

Щодо інших тем послання, одиночний контент Ghost of Tsushima, включно з доповненням Iki Island, можна пройти на Steam Deck і схожих портативних ПК. І нехай позначка "Не підтримується" вас не бентежить - Valve видала її через мультиплеєр Legends і необхідність PSN-акаунта.

Ghost of Tsushima выйдет на ПК (SteamEGS) 16 мая в 18:00.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.