Jump to content

Новости Багато геймплея та деталей Assassin's Creed Shadows


Новостник

Recommended Posts

 • Новостник

Ubisoft не поскупилася на матеріали щодо Assassin's Creed Shadows під час своєї презентації, а також присвятила грі кілька хвилин після завершення шоу. Нижче - всі трейлери та деталі про гру, які можна з них вивудити.

Геймплей

Ролик вище - розширена версія геймплейної демонстрації. Тут немає коментарів від розробників і показаний чистий ігровий процес. Глядачам представили одне з місцевих міст - Фукуяму.

Також є сегменти з битвами за самурая Ясуке, стелс-місія у виконанні другої героїні Наое і дві битви з міні-босами.

 • Гравцям варто звертати увагу на Торії - П-подібні ворота без дверей, які часто можна побачити в синтоїстських святилищах. У Shadows ці споруди вказуватимуть геймерам на важливі місця або секрети.
 • Песиків можна гладити. До слова, фауна та її поведінка тепер пов'язані з порами року. Навесні на вулицях буде більше цуценят, а взимку деякі звірі змінюватимуть колір шерсті.
 • Багато елементів оточення, на кшталт прилавків із фруктами можна зламати ударами або жбурнути в них ворогів.
 • У ролику показали як Ясуке орудує дубиною канабо. Ця зброя повільна, але добре пробиває броню (жовта смуга над здоров'ям ворогів). Коли броня повністю знищена, удари завдають більше шкоди.
 • Ясуке накопичує адреналін, який можна витратити на виконання особливих прийомів.
 • Одне з нововведень у бойовій системі - паузи в комбо. Виконуючи серію ударів, персонаж може застигнути в стійці на кілька миттєвостей. Це посилить його атаку або навіть призведе до ефектного добивання, однак і зробить його вразливим для супротивників.
 • Одночасно можна носити із собою два типи зброї.
 • У будь-який момент гри, крім безпосередньо сутичок і місій із проникнення, геймери можуть переключитися на того персонажа, який їм цікавий на даний момент - Ясуке або Наое. Іноді в кат-сценах геймеру запропонують вибрати, хто з їхніх героїв буде говорити і ким він продовжить грати в наступний момент.
 • Система шпигунської мережі дасть змогу відкривати нові області на глобальній карті та позначати цілі, додаткові завдання і точки інтересу.
 • Гак-кішка дасть змогу розгойдуватися і обирати напрямок для стрибка.
 • Наое - втілення всього, що спадає вам на думку при слові шинобі. Спритна і швидка, вона здатна здійснювати миттєві вбивства на відстані за допомогою спеціальної зброї.
 • Дівчина також відповідає за паркур у грі. Для Наое записали безліч витончених анімацій, щоб її рухи здавалися більш плавними.
 • Шинобі може повиснути під стелею на балці, щоб сховатися від патруля або дочекатися жертву в затишному місці.
 • У ролику є момент, коли у Наое закінчується повітря під водою. Дівчина дістає порожнисту паличку для дихання, що дає змогу довго перебувати в засідці. Розробники уточнили, що взимку ставки замерзають і скрізь з'являється сніг, тому гравцям доведеться змінювати тактику залежно від сезону.

Колекційне видання

Ще показали трейлер фізичного колекційного видання. До нього увійде постамент із фігурками обох героїв заввишки 40 сантиметрів, стілбук, Ultimate-версія гри, артбук на 84 сторінки, цуба (те ж саме, що гарда) катани Наое в натуральну величину з металу, настінний свиток, дві літографії та плакат із картою світу гри.

Реліз Assassin's Creed Shadows відбудеться 15 листопада на ПК (EGS, Ubisoft Connect), PlayStation 5 і Xbox Series.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.