Jump to content

Новости Оглядовий трейлер The Forever Winter - екстракшн-шутера з роботами та кіборгами


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник

 The Forever Winter - похмурий кооперативний бойовик для чотирьох. Хоча це дебютний проєкт студії Fun Dog, виглядає він багато і перспективно. Подробицями про гру автори поділилися в оглядовому відео.

  • Дія The Forever Winter відбувається в недалекому майбутньому. Дві ворогуючі армії "обгризають кістки нашої колись прекрасної Землі". Ваш персонаж - виживальник, який вирушає в небезпечні вилазки за ресурсами. Ви зіткнетеся з машинами і вдосконаленими людьми. Противники краще озброєні, їх більше, і навіть до дрібної сутички потрібно ставитися серйозно.
  • За словами розробників, стріляти в усе, що рухається, - погана ідея. Вбивайте тільки тих, кого зможете обібрати, не віддавши богу душу. Кожен постріл може привернути небажану увагу.
  • Після чергової місії гравець повертається в підземний притулок, де мешкають й інші вцілілі, включно з торговцями та найманцями. Тут же ветерани можуть пожертвувати спорядження новачкам.
  • Перед виходом на поверхню треба вибрати замовлення. Роботу видають протиборчі фракції, допомагаючи яким ви впливаєте на баланс сил - якщо одна зі сторін захопить сектор, там з'являтимуться потужніші загони. Завдання бувають різні, зокрема збір боргів, саботаж і вбивства.
  • Костюм виживальника розділений на змінні модулі - дозволяється встановити підсилювачі стрибка, турелі або, наприклад, сканер для розвідки. Зброю теж можна покращувати і модифікувати. Але що більше спорядження ви візьмете, то менше залишиться місця для здобичі.
  • Якщо виживальщикам вдасться відшукати що-небудь цінне, на них можуть нацькувати боса. Перемогти його непросто, навіть якщо команда розжилася якісним екіпіруванням, - у деяких випадках краще просто тікати.

The Forever Winter запуститься на ПК (Steam). Терміни релізу невідомі.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.