Jump to content

Новости Цікава пригода з вайбами Uncharted - прев'ю Star Wars Outlaws


Новостник

Recommended Posts

 • Новостник

Учора Ubisoft провела геймплейну демонстрацію 

This is the hidden content, please
, а вже сьогодні преса опублікувала прев'ю гри. Незадовго до презентації Ubisoft Forward журналістам запропонували пройти три секції - в одній був стелс, в іншій платформинг, а третя пропонувала викрасти корабель і постріляти в космосі.

rssImage-94c8fd0d93fbe7cf4249d3ca5dd14abd.jpeg

Нижче зібрали основні думки представників ЗМІ після знайомства з проєктом Ubisoft Massive:

 • У місії з прихованим проходженням необхідно дещо викрасти у "Багряного світанку". Щоб залишатися непоміченою, Кей Весс повинна крастися і посилати свого вихованця Нікса відволікати ворогів. І, як написали в Eurogamer, робить він це дуже мило. Однак противники в демо немов забули вдягнути окуляри - вони не помічають дівчину й ігнорують товаришів у відключці. Якщо ж потай виконати завдання не вдалося, починається перестрілка. У бою Кей використовує свій бластер і підбирає зброю переможених ворогів.
 • У бластера, який Кей завжди носить із собою, кілька режимів стрільби - звичайний, режим для дроїдів і ворогів зі щитами, а також оглушення, яке має відкотитися до наступного використання. У VGC вирішили, що цей легкий елемент головоломки в бою, у рамках якого необхідно підбирати правильний режим для кожного опонента, має утримувати користувачів від бездумної стрільби. Хоча вона, звичайно, теж впорається зі своїм завданням. До слова, штурмовики в грі зберегли свою надздібність стріляти повз ціль.
  Також в Outlaws виявилася система, схожа на "Влучне око" із серії Red Dead. Гра сповільнюється, ви позначаєте цілі, а потім спостерігаєте за загибеллю ворогів.
 • У завданні з платформингом героїня досліджувала покинутий крейсер. В Outlaws, на думку ЗМІ, доволі звичайна система дереняння і платформинг - Кей хапається за жовті уступи, натисканням однієї кнопки пролітає над прірвою за допомогою гак-кішки і так далі. Також на місці сітчасті стіни зі Star Wars Jedi і платформи, що падають, по яких доведеться скочуватися.

01195.eFcD-vr.thumb.png.50bcaf0d6d03c313274238c8e4644cc2.png

01198.LZBO2gi.thumb.png.faf4f576d68552867f7e85df1a25fbe6.png

 • Найменше ентузіазму в оглядачів викликав етап із битвами в космосі. Багатьом вони здалися спрощеною версією повітряних боїв з ігор Battlefront від EA. Баталії не викликали практично ніяких складнощів через систему, наближену до автоприцілювання. Необхідно затиснути лівий тригер для фіксації на цілі, і з імовірністю 90 % снаряд потрапить у яблучко.
 • Окремої похвали удостоїлися практично непомітні переходи з космосу до планет. Вони не дотягують до таких у No Man's Sky, але виконані набагато краще, ніж у Starfield. "Корабель Кей завжди рухається, а поверхня планети прихована за хмарами, поки не завантажиться", - прокоментував репортер PC Gamer.
 • Однією з міні-ігор у Star Wars Outlaws стане аналог Wordle. Для злому героїня вводить випадкову комбінацію з кількох символів - значки забарвлюються в жовтий, якщо перебувають у правильному ряді, але не в тій колонці, і в зелений, якщо позиція правильна.
 • Що деяким припало не до смаку, так це кіношні чорні смуги і зернистість. Вони дійсно справляються зі своїм завданням зі створення атмосфери, але частина журналістів сподівалися відключити їх у своєму проходженні. Також є скарги на управління - взаємодіяти з предметами натисканням на правий стік контролера незручно.

01196.aqEBAjW.thumb.png.9ab5f26feab71e77d44d5f2312b0aabe.png

"Star Wars Oulaws схожа відразу на багато ігор, з якими ви знайомі, але в ній зібрано все найкраще з них", - поділився журналіст VGC. За його відчуттями, адвенчура вкладеться приблизно в 40 годин, але може виявитися занадто розтягнутою. Якби Ubisoft зробила Outlaws удвічі компактнішою, вийшла б насичена гра в дусі Uncharted. Фахівець з PC Gamer вважає, що успіх проєкту буде частково залежати від того, як розробники впораються з елементом пісочниці - адже Outlaws стане першою грою з відкритим світом у франшизі.

Невтішно звучать слова журналіста Eurogamer, який описав бойовик як "позитивно древній". Мовляв, після демоверсії складається враження, що пригода Кей Весс відстає від індустрії як у плані механік, так і в плані виконання - у ній нібито бракує деталей, стилю та винахідливості. "Найбільше вона схожа на Uncharted: Golden Abyss із 2011-го для PS Vita", - таку характеристику видав репортер, однак він підкреслив, що демонстрація була обмежена за масштабом і контекстом. Тож до релізу картина може скластися зовсім інша. Грубість білда "демки" відзначив і автор IGN, однак йому відігравати роль пройдисвіта в Outlaws все ж сподобалося: "Досліджувати галактику разом із Кей Весс і займатися брудними справами в демоверсії було освіжаючим досвідом для мене".

Реліз Star Wars Outlaws заплановано на 30 серпня для ПК, PlayStation 5 і Xbox Series, включно з підпискою Ubisoft+. За купівлю золотого або ультимативного видання видадуть ранній доступ до гри - з 27 серпня. 

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.