Jump to content

Новости Paradox Interactive відклала запуск Cities: Skylines II на консолях


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Життя у Cities: Skylines II не задалася з самого початку. Розробники не змогли як слід оптимізувати гру, а також Paradox Interactive була змушена повертати кошти за невдале DLC. Тепер же страждає консольна версія містобуду - її запуск довелося відкласти.

Як пояснили в Paradox Interactive, команді не вдалося дотягнути стабільність і продуктивність у поточному білді до цільових показників. "Через те, що у нас немає попередньої версії, тепер ми не встигнемо до наміченого на жовтень терміну релізу", - розвели руками девелопери.

Проте фахівці з оптимізмом дивляться в майбутнє. Процес іде повільно, але прогрес все ж таки є. Наразі розробники намагаються вирішити набір проблем, який негативно впливає на ігровий процес. Нова попередня версія має з'явитися в серпні - вона пройде оцінку, після чого Paradox Interactive зрозуміє, чи можна починати підготовку до релізу, чи доведеться ще пошаманити над збіркою.

Тому поки у Cities: Skylines II немає навіть приблизної дати виходу на PlayStation 5 і Xbox Series. Наостанок фахівці подякували публіці за розуміння і підтримку. Усе це справді знадобиться девелоперам, враховуючи попередні промахи, пов'язані зі стратегією.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.