Jump to content

Новости Ветерани Piranha Bytes заснували студію Pithead


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Якщо вірити повідомленням ЗМІ, шлях Piranha Bytes підійшов до кінця. Однак її колишній творчий керівник Бйорн Панкрац (Björn Pankratz) уже відкрив власну студію разом із дружиною Дженніфер Панкрац (Jennifer Pankratz).

01421.w8aUnOV.thumb.jpg.9aa3b5a79b668670e3d9ae6c0b1133bf.jpg

Як подружжя розповіло у відео, Pithead Studio було засновано 4 липня. Назву студія отримала через своє розташування в Рурському регіоні Німеччини, який славився великою кількістю шахт. А слово pithead з англійської можна перекласти як "надшахтна будівля".

Pithead Studio зосередиться на захопливих інді-іграх із глибоким сюжетом, а також із рольовими та хоррор-складовими.

Щопонеділка Бйорн і Дженні збираються випускати ролики з відповідями на запитання спільноти. Поставити їх можна прямо в коментарях під відео. Також у Pithead Studio є власний Discord-сервер та інші соціальні мережі.

"Ми не кинемо займатися розробкою, оскільки ми дуже любимо цю справу і вона виходить у нас найкраще. Поки ми були частиною Piranha Bytes, ми весь час повторювали: "Захопленість - найцінніша валюта". Ми все ще впевнені в цьому висловлюванні і, як і раніше, обожнюємо свою роботу. Тож ми сподіваємося продовжити це робити. Ми любимо створювати відеоігри, в які нам самим подобається грати, і це саме те, чим ми будемо займатися в майбутньому."

Дженніфер Панкрац

Нагадаємо, Бйорн та Дженніфер Панкрац разом працювали в Piranha Bytes - перший приєднався до Gothic, Risen та ELEX. Пара пішла зі студії в листопаді 2023-го. Якщо вірити ЗМІ, це сталося через розбіжності з командою - подружжя хотіло займатися новою ELEX, тоді як решта команди задивлялася на наступну "Готику".

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.