Jump to content

Новости "Батлпаси" в Apex Legends дозволять купувати тільки за реальні гроші


Новостник

Recommended Posts

  • Новостник
Posted (edited)

Ігрова спільнота недолюблює Electronic Arts через її жадібність. І компанія знову продемонструвала свою неприємну сторону. Уже в 22 сезоні Apex Legends зміниться система бойових пропусків - гравці вже заплювали прийдешні нововведення.

01427.tmoPHvz.thumb.jpg.8d19ca42c692586e7e868380d1f3da75.jpg

Коротко про головне:

  • Сезони в Apex Legends будуть розділені на два етапи (або ж половини). Для кожного з них готують по БП.
  • "Батлпас" не вийде придбати за внутрішньоігрові монети, накопичені з попереднього пропуску. Відтепер допускається купівля тільки за реальні гроші - 9,99 долара за преміальний варіант і 19,99 долара за ще більш преміальний набір.
  • Кількість рівнів, необхідних для отримання всіх косметичних предметів за пропуск, скоротиться зі 110 до 60. Нагороди за минулі БП, які рідко використовувалися, будуть видалені.
  • Наповнення безкоштовного та платного пропусків було оновлено. За словами розробників, у "БП" "у 2 рази більше цінних матеріалів, а також на 3 легендарних/епічних набори більше".
  • У перепустку рівня "Преміум+" поклали більше нагород: 10 рівнів, 2 варіанти легендарного вигляду "Преміум+", 10 екзотичних осколків, а під час бойової перепустки всі легенди будуть доступні для гри.

Самі геймери вже непогано підсумували пропозицію від EA. "Грубо кажучи, платите по 10 баксів двічі за сезон, замість того, щоб продовжувати купувати БП кожен сезон одним платежем. В якому місці це поліпшення для гравців?" - заголошує найбільш залайканний коментар у відповідній темі на Reddit. "Електроніки" ж вважають нововведення більш вигідним для користувачів з точки зору вкладених фінансів і часу.

"Тепер ви отримаєте вдвічі більше нагород за весь сезон, якщо пройдете обидва бойові перепустки, а також, дійшовши до 60-го рівня, ви зможете продовжити грати і дійти до 100-го рівня, щоб поліпшити емблеми бойової перепустки."

З поста від розробників

За словами EA, перехід з внутрішньоігрової валюти на реальну дався студії нелегко, однак це дало змогу знизити ціну на перепустку "Преміум+" для користувачів по всьому світу - вона на 29 % дешевша від старої преміум-перепустки за 2 800 монет.

 

Edited by Трейдер (see edit history)

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.